Foto: “TikTok” zvaigznes ”Latvian Sisters” vērienīgi nosvin sava interneta šova jauno sezonu

0 Komentāru
Foto: “TikTok” zvaigznes ”Latvian Sisters” vērienīgi nosvin sava interneta šova jauno sezonu
PUBLICITĀTES FOTO

Vietējās interneta zvaigznes ”Latvian Sisters” šonedēļ laidušas klajā pašu veidotā interneta raidījuma ”Sisters Show” otrās sezonas pirmo epizodi, un lielajam notikumam par godu sarīkoja īpašu ballīti, kurā pulcējās daudzi jaunās paaudzes ”influenceri”.

”Sisters Show” jaunās sezonas atklāšanas pasākumā pulcējās daudzas vietējās slavenības, kopīgi noskatoties daudzsološo treileri un daloties prognozēs par gaidāmajiem pavērsieniem šovā.

”Tā bija neticama pieredze mums pašām un esam sajūsmā par to, ka izdevās nofilmēt tik iespaidīgu projektu un iesaistīt tajā tik lieliskus cilvēkus,” par paveikto saka šova vadītājas Elīna un Lida.

Raidījuma pirmajā sezonā viesiem tika pārbaudītas viņu spēju un drosmes robežas, liekot izpildīt gan emocionāli grūtus un nepatīkamus izaicinājumus. Šova otrajā sezonā dalībnieki tika sadalīti komandās, vadoties pēc viņu profesijām vai hobijiem, liekot viesiem kopīgiem spēkiem izpildīt visai negaidītus un izaicinošus uzdevumus.

Raidījuma treilerī redzams, ka šīs sezonas viesu vidū būs tādas slavenības kā Evelīna Pārkere, Felipe Gabriels, Ozols, Rolands Če, Samanta Tīna, Aleksandrs Samoilovs, Kaspars Kambala, Beta Beidz, Lauris Zalāns un citi.

Fanus sagaida vēl kāda būtiska izmaiņa – otrajā sezonā šovs būs latviešu valodā.

Patlaban šajā sezonā ir paredzētas četras epizodes, taču šova veidotājas pieļauj, ka nākotnē tiks veidotas arī nākamās sērijas.

Atraktīvās māsas Elīna un Lida līdz šim ieguva plašāku atpazīstamību, gan veidojot dažāda satura ”YouTube” klipus, gan veidojot oriģinālus un asprātīgus video platformā “TikTok”, kur veiksmīgi ieguvušas vairāk nekā 1,6 miljonus sekotāju.

0 Komentāru