Foto: stilīgākie rīdzinieki līksmo grandiozā VIP ballītē Andrejsalā

1 komentārs
Foto: stilīgākie rīdzinieki līksmo grandiozā VIP ballītē Andrejsalā
VIKA ANISKO

Pagājušajās brīvdienās īpaši lustīgs pasākums noticis populāru ļaužu iecienītajā restorānā-bārā ”Koya” Andrejsalā – tur, svinot vasaras sezonas atklāšanu, sarīkota vētraina VIP ballīte ”Koya 2.0”.

Pasākumu kuplā skaitā apmeklēja sabiedrībā pazīstami cilvēki. Ballītes viesu vidū bija uzņēmēja Santa Kola, ”influencere” Agnija Grigule, modes eksperts Deniss Ševeļovs, dziedātājs Alekss Silvērs, režisors Vladislavs Nastavševs, modes dizaineres Viktorija Joniene un Dace Krieviņa-Bahmane un citi.

Par pasākuma kulmināciju izvērtās pasaules atzinību ieguvušās pašmāju grupas ”Domenique Dumont” uzstāšanās, kuru VIP ballītes apmeklētāji uzņēma ar lielu sajūsmu.

Vakara gaitā viesus priecēja arī muzikālās apvienības ”D.A.L.I. / Moscow”, ”Mariash / Malork” un ”Kosmetique”.

Savukārt gardēži baudīja grila delikateses un desertus, kas sniedza ieskatu restorāna šefpavāra Pāvela Skopas sarūpētajā ēdienkartē, kur topā ir jaunas garšas no visas pasaules, akcentu liekot uz Āzijas virtuvi.

Ballīte un dejas turpinājās līdz pat rīta gaismai, jo viesi ”Koya” atjaunotajā interjerā jutās īpaši labi, priecājoties par viesmīlīgo un brīvo atmosfēru, progresīvo mūziku un radošās Andrejsalas šarmu.

Vērienīgais pasākums iezīmē ”Koya” ballīšu sēriju, kas norisināsies visas vasaras garumā, priecējot viesus ar atzītiem pašmāju un ārvalstu māksliniekiem.