FOTO: stilīgākās rīdzinieces drūzmējas Brow B Bar salona atklāšanā

1 komentārs
FOTO: stilīgākās rīdzinieces drūzmējas Brow B Bar salona atklāšanā
Foto: publicitātes

Aizvadītajā nedēļā dzīvespriecīgās noskaņās durvis vēra jaunais Brow B Bar salons. Pasākuma devīze – Party and the City – atsauca atmiņā stilīgo dāmu ballītes no leģendārā seriāla. Vakara vadītāja lomā iejutās aktieris Rihards Lepers, pasākumā viesojās ielu mākslinieks Vadims Meikšāns (Krys), kurš turpat uz vietas radīja grafiti.

Maijā skaistuma studija Brow B Bar dodas uz jaunām, plašām telpām Dzirnavu ielā 41A. Jaunā salona platība ir vairāk nekā 80 kvadrātmetri, līdz ar to ir radusies iespēja ievērojami palielināt pakalpojumu klāstu.

Pirmā Brow B Bar studija Rīgā tika atvērta pirms gada un ātri guva lielu apmeklētāju atsaucību. Sākotnēji salons specializējās uzacu kopšanā: salonā ir pārstāvēti visi uzacu dizaina un krāsošanas pakalpojumi. Salons parūpējies arī par piedāvājumu mazajiem apmeklētājiem – bērnu manikīru, kas ļaus jaunajām māmiņām rast risinājumu problēmai, ar ko atstāt bērnu dodoties apmeklēt salonu.

Draudzīgā gaisotnē par pasākuma gaitu parūpējās aktieris un dziedātājs Rihards Lepers.

“Esam gandarīti, ka tik salīdzinoši īsā laikā spējām iekarot prasīgo rīdzinieku sirdis,” saka Brow B Bar īpašniece Natālija Maijorova. ”Mūsu apmeklētāju vidū ir visu vecumu sievietes ar visdažādāko nodarbošanos: no jaunām studentēm līdz skaistuma industrijas pārstāvēm. Salīdzinoši liels ir arī vīriešu skaits, kas, rūpēs par savu ārieni, apmeklē salonu. Tas priecē.”

Foto