Foto: stila gardēži pulcējas modīgā matu skaistuma pasākumā

0 Komentāru
Foto: stila gardēži pulcējas modīgā matu skaistuma pasākumā
MIKS UŽĀNS

Pagājušajā nedēļā Rīgas saviesīgās dzīves baudītāji un modes gardēži pulcējās universālveikalā ”Stockmann”, kur norisinājās franču zīmola ”Kérastase” matu skaistuma stenda atklāšana.

Svinīgo pasākumu kuplā skaitā apmeklēja pašmāju modes un stila entuziasti – TV dīva Lelde Ceriņa un modes dizainere, ”L’Officiel Latvia” modes redaktore Dace Krieviņa-Bahmane un daudzi citi.

Pasākuma gaitā modes un skaistuma pasaules pārstāvji un citu radošo nozaru ļaudis novērtēja jaunā stenda pārdomāto dizainu un iepazinās ar plašo produktu klāstu.

Viesi tika lutināti ar izmeklētu vīnu un izsmalcinātu kanapē izlasi un citām īpaši smalkām uzkodām, piemēram, ar biešu krēma minikūciņām un popcake koši violetā glazūrā ar ēdamiem gliteriem.

Izklaidi un muzikālos ritmus nodrošināja DJ Artūrs Pudāns, kurš vilina plates grieza tik meistarīgi, ka vairāki pasākuma apmeklētāji atzinās – sajutušies kā īstā ballītē kādā no galvaspilsētas šikākajiem klubiem.

Pasākuma laikā daudzi ar prieku piedalījās arī fotogrāfa Mika Užāna piedāvātajā mākslas bilžu avantūrā, fotografējoties gan pie izmeklētās foto sienas, kas žilbināja ar pasteļrozā spožumu.

0 Komentāru