Foto: Spilves lidlaukā noticis vērienīgs mūzikas festivāls

Pievienot komentāru
Foto: Spilves lidlaukā noticis vērienīgs mūzikas festivāls
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Lidlaukā ”Spilve” Rīgā ceturtdienas, 11. jūnija, vakarā noticis vērienīgs autokoncerts ar grupu ”Labvēlīgais Tips”, ”Astro’n’out”, ”Pienvedēja Piedzīvojumi” un ”Rīgas Modes” uzstāšanos. Skaties.lv piedāvā ieskatīties attēlos no pasākuma.

Spilves lidlaukā notikušais autokoncerts bija mūzikas festivāls, kāda notikšana pieļaujama šī brīža apstākļos – ļaudis to baudīja no savām automašīnām, taču tas nenozīmēja sliktāku atmosfēru! Šis ir līdz šim lielākais autokoncerts Latvijā, kura vajadzībām Spilves lidlaukā izbūvēta skatuve un lielie ekrāni.

Dzirdamību tajā nodrošināja īpaši izdalīta radio frekvence, kuru varēja uzzināt koncertā.

Tāpat arī koncertā bija iespējams iegādāties ēdienus un dzērienus ar bezkontakta piegādi. No automašīnām izkāpt bija atļauts tikai tad, ja radās nepieciešamība apmeklēt labierīcības, taču apmeklētāji pierādīja, ka arī spēkrati var būt lieliska vieta, kur izdejoties.

”Šis gads un arī šī vasara daudziem no mums būs neaizmirstama ar savu savdabību – iespējams, ka vairums nekad nebija iedomājušies, ka apmeklēs koncertus, sēžot automašīnās, tāpat kā mēs nebijām iedomājušies, ka tādus organizēsim.

Tā ir unikāla pieredze par kuru atmiņās ar citiem varēs dalīties vēl ilgi,” komentē pasākuma organizators Uldis Pabērzis.