Foto: smalko aprindu ļaudis mirdz pirmajā ballītē pēc ārkārtas stāvokļa atcelšanas

6 komentāri
Foto: smalko aprindu ļaudis mirdz pirmajā ballītē pēc ārkārtas stāvokļa atcelšanas
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Trešdien, 10. jūnijā, īstas ballītes atmosfēra valdīja uz tirdzniecības centra “Domina Shopping” jumta – tur pulcējās daudzas sabiedrībā zināmas personas, lai piedalītos vasaras koncertu sērijas prezentācijas pasākumā.

Gaidāmos koncertus ieskandināt un vienlaikus arī ar krāšņu pikniku simboliski nosvinēt ārkārtas stāvokļa noslēgumu bija ieradušies daudzi populāri un iemīļoti ļaudis.

Pasākumu ar savu klātbūtni bija pagodinājusi ”Andele Mandele” dibinātāja Līva Jaunozola ar ģimeni, stiliste un “body positive” kustības vēstnese Indra Salceviča, dizainere un TV šova ”Stilistu kaujas” modes eksperte Dace Krieviņa-Bahmane ar vīru Rolandu, modes eksperts Deniss Ševeļovs, “influencere” Jana Medova, uztura speciāliste Lizete Puga, kā arī virkne populāru mūziķu – Ainars Virga, Mārcis Judzis, Māris Žigats, Nauris Brikmanis un citi.

Vakars pagāja sirsnīgās sarunās, ko vairoja atkalredzēšanās prieks, baudot Rīgas panorāmu, atspirdzinošus dzērienus un uzkodas.

Pasākumā ar muzikālu priekšnesumu uzstājās ģitārists Aivars Hermanis un dziedātāja Aija Vītoliņa, bet vakara vadīšana bija uzticēta populārajam Dailes teātra un seriālu aktierim Andrim Bulim.

Jau ziņots, ka t/c ”Domina Shopping”, veikals ”Maxima” un “TV3 life” aicina uz plašu vasaras koncerta programmu, kas no 15. jūnija norisināsies uz ”Dominas” A puses jumta stāvvietā (4. stāvā). Koncertu klātienē ekskluzīvi būs iespēja baudīt 180 cilvēkiem, savukārt visu koncertu tiešraides būs skatāmas “TV3 life”.

Koncertos piedalīsies dziedātāji Igo, Aija Andrejeva, mūziķi Uldis Marhilevičs, grupas “Pienvedēja Piedzīvojumi”, “Dzelzs Vilks”, “Bermudu Divstūris”, reperis Ozols un citi tautā iemīļoti un populāri mākslinieki.

Koncertiem mākslinieki gatavo īpašus priekšnesumus, būs apvienojušies jaunos kopprojektos, tāpat gaidāmi vairāki muzikāli pārsteigumi, pirmatskaņojumi un, protams, lielākie hiti.