Foto: smalko aprindu ļaudis lustējas žurnāla ”Ļubļu!” un Rīgas krievu teātra jubilejā

2 komentāri
Foto: smalko aprindu ļaudis lustējas žurnāla ”Ļubļu!” un Rīgas krievu teātra jubilejā
PUBLICITĀTES FOTO

Pagājušajās brīvdienās greznas svinības notikušas Rīgas krievu teātrī, kur svinēta teātra 135 gadu jubileja un Latvijā vienīgā iknedēļas sieviešu žurnāla krievu valodā ”Ļubļu!” 20. dzimšanas diena.

Rīgas krievu teātris oktobra sākumā atklāja sezonu ar izrādi ”Mana skaistā lēdija”, kas tapusi pēc Džordža Bernarda Šova populārās lugas ”Pigmalions” motīviem, ko iestudējusi pazīstamā režisore Allas Sigalovas no Maskavas.

Nav nejaušība, ka pasākums ”Ļubļu!” + teātris” notika iestudējuma pirmizrādes dienā – žurnāls jau 20 gadus lasītājām stāsta par mīlestību, skaistumu, attiecībām starp vīrieti un sievieti – par visu, par ko vēsta izrādes galvenā sižetiskā līnija.

Viesus sagaidīja jubilāri – žurnāla un teātra darbinieki. Tāpat pasākuma apmeklētājus izklaidēja uzaicinātie meistari – ziedu meitenes un dziedātāji, mākslinieki un parfimēri, cepurīšu dizaineri un mūziķi.

Svinību viesi varēja iepazīties arī ”Dzintara” jaunās smaržas ”Beautiful Lady”, kā arī piedalīties dzirkstošo vīnu degustāciju.

Pasākums pulcēja daudzas sabiedrībā zināmas personas. Viesu vidū bija Rīgas vicemērs Andris Ameriks ar kundzi, ”Porsche Latvija” direktore Anete Bilzēna ar dzīvesbiedru, ”Rīgas balles” patronese, dziedātāja Natālija Tumševica-Ērgle ar dzīvesbiedru un citi ievērojami ļaudis.

Par vakara atmosfēru un muzikālo fonu rūpējās pasākuma vadītājs Aigars Magons, dziedātāja Ineta Rudzīte un pianists Edgars Jass.