Foto: smalko aprindu ļaudis līksmo viesnīcas jubilejas ballītē

2 komentāri
Foto: smalko aprindu ļaudis līksmo viesnīcas jubilejas ballītē
Publicitātes foto

Vienai no iecienītākajām Rīgas viesnīcām – ”Radisson Blu Elizabete Hotel” – maija izskaņā apritēja desmitā pastāvēšanas gadadiena. Notikumam par godu tika sarīkotas greznas svinības.

Pasākumu apmeklēja viesnīcas īpašnieki no Norvēģijas, tūrisma profesionāļi, sadarbības partneri un sabiedrībā zināmas personas.

Viesu vidū bija skaistais fitnesa pārīts Gints un Juta Valdmaņi, dūla un TV šova ”Latvijas princese” 2008 uzvarētāja Katrīna Puriņa, modes māksliniece un stiliste Indra Salceviča, modelis un pasākumu vadītājs Mārtiņš Kapzems, grupas “Aarzemnieki” mūziķis Jorens un citi.

Pāris soļus no pilsētas kņadas viesi varēja atvilkt elpu jutekliskā atmosfērā, baudot izmeklētu ēdienkarti un atspirdzinošus dzērienus.

EBRU jeb ūdens gleznošanas unikālā meistarklase ļāva viesiem attīstīt savu radošo potenciālu, savukārt rokrakstu analīze ar grafoloģi Anitu Milleri pārsteidza pat lielākos skeptiķus.

Par dejām pasākumā gādāja DJ Toms Grēviņš, savukārt muzikālo baudījumu sagādāja jaunā latviešu grupa ”Sudden Lights”.

Desmit gadu laikā viesnīcā atpūties ne mazums pasaules mēroga zvaigžņu – aktieris Deivids Haselhofs, dziedātājs Toms Džons, ”oskarotā” aktrise Anna Pakvina, mūziķis Xzibit, dziedātāja Elija Goldinga, DJ Tiesto un citi.

2 komentāri