Foto: slavenības pulcējas ekskluzīva franču parfimērijas zīmola prezentācijā

3 komentāri
Foto: slavenības pulcējas ekskluzīva franču parfimērijas zīmola prezentācijā
SASCH FJODOROV / JEVGENIJS TIMOFEJEVS

Nedēļas sākumā svinīgā pasākumā kultūras un izklaides centrā ”Hanzas perons” pulcējās pašmāju modes dāmas, stila eksperti un nišas kosmētikas cienītāji, lai paši pirmie novērtētu Francijas augstās parfimērijas zīmola ”HFC Paris” produkciju.

Apmeklētāju vidū bija daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis – dziedātājas Liene un Kristīne Šomases un viņu māsa Sandra Šarlote, ”jūtūbere” Evelīna Pārkere, fitnesa skaistule Juta Valdmane, modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs, dermatoloģe un aktrises Agneses Zeltiņas māsa Lauma Valeine, modes dizainere Dace Krieviņa-Bahmane, modes un dzīvesstila blogere Alina Keller un citi.

Pasākuma viesi ne tikai uzzināja daudz jauna par zīmola aromātiem un izbaudīja ilustrāciju izstādi, ”HFC Paris” jaunākā aromāta ”Diamond in the Sky” prezentāciju un bungu šovu, bet arī personiski varēja iepazīties ar parfimērijas ekspertu Benuā Beržiu, kurš Rīgā bija ieradies no Grācas.

Pasākuma namatēva ādā iejutās mediju eksperts un dīdžejs Artūrs Mednis, bet izsmalcinātas uzkodas piedāvāja restorāns ”Riits”.