Foto: slavenības līksmo izsmalcinātā dizaina un garšas festivālā

2 komentāri
Foto: slavenības līksmo izsmalcinātā dizaina un garšas festivālā
JURIS ZOLBERGS

Pagājušās nedēļas nogalē sabiedrībā zināmas personības un dizaina cienītāji pulcējās īpaši smalkā burziņā – Latvijā otrajā ”Dizaina un garšas festivālā”.

”Dizaina un garšas festivāls” norisinājās kvartālā ”Decco Centrs” Rīgā, un pasākumu kuplā skaitā apmeklēja arī sabiedrībā pazīstamas personas. Viesu vidū bija māksliniece Ieva Bondare, ”Bez Tabu” vadītāja Agnese Drunka, radio SWH valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics, aktrise un TV raidījumu vadītāja Zane Vaļicka, aktieris Gints Andžāns, ētera personība Ieva Brante un virkne dizaina cienītāju.

Festivāla apmeklētāji varēja nodoties izklaidējošām aktivitātēm visai ģimenei, izmēģinot Latvijā pirmo ”Innovation” dīvānu ralliju un piedaloties puķu podu apzīmēšanas meistarklasē, bet paši mazākie apmeklētāji – ļauties sejiņu apgleznošanai.

Festivāla ietvaros ikviens varēja apmeklēt izstādi ”Bauhaus 100 un Le Corbusier: agrīnais modernisms”, atklāt grilēšanas noslēpumus kopā ar šefpavāru Gati Grosbergu, pagatavot atspirdzinošus kokteiļus restorāna ”H.E. Vanadziņš” bārmeņa vadībā un izbaudīt Street food sarūpētos pārsteigumus garšas kārpiņām.

Tāpat apmeklētājiem bija iespēja novērtēt sezonas tendences un jaunākās mājas un telpu noformējuma kolekcijas un izbaudīt vairāk nekā divdesmit ”Decco Centrs” salonveikalu piedāvājumu.