2 komentāri
Foto: simtiem latviešu uz kruīza kuģa ar vērienu nosvin valsts svētkus
Skaties.lv

Viens no variantiem, kā skaisti un saturīgi pavadīt 18. novembra garās brīvdienas, ir došanās kruīzā uz Stokholmu. Arī šogad šo iespēju izmantoja neskaitāmi ļaudis, tostarp Skaties.lv, kurš latvisko ballīti iemūžināja bildēs.

Par godu 18. novembrim ”Tallink” uz prāmja ”Romantika” tika piedāvāta īpašs kruīzs latviskās noskaņās, kurš pulcēja īpaši kuplu skaitu labas atpūtas un ceļojumu mīļotāju.

Brauciens tika atklāts ar kopīgu Latvijas himnas dziedāšanu, kam sekoja lielisks grupas ”DaGamba” koncerts. Tam sekoja ungāru deju grupas ”Quantum XXL” šovs, bet par dejām rūpējās grupa ”Ballīšu orķestris”.

Atceļā no Stokholmas ar koncertu priecēja ”Rockabilly Apple”, bet klubā ”Space Disco” ballīti līdz pat rīta gaismai iegrieza DJ Dree.

Par īpaši populāru atrakciju svētku kruīzā kļuva karaoke – neskaitāmi ceļotāji vēlējās izmantot iespēju nodziedāt kādu patriotisku hitu dzimtajā valodā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl