Foto: Siguldā ar vērienu atklāta skaļāko ballīšu tūre

1 komentārs
Foto: Siguldā ar vērienu atklāta skaļāko ballīšu tūre
PUBLICITĀTES FOTO

Pagājušajās brīvdienās ar vētrainu ballīti Siguldas klubā ”Kaķis” tika atklāta pazīstamā dīdžeja [Ex] da Bass rīkotā klubu tūre ”Party Service On Tour 2020”.

”Labas tradīcijas ir jāturpina, tieši tāpēc jau kuro gadu tūres lielā atklāšana notika tieši Siguldā. Arī šoreiz viss bija super!” Skaties.lv stāsta ballīšu pavēlnieks [Ex] da Bass.

”Īpaši gribētu izcelt to, kā vizuāli izskatījās deju zāle. Dekorācijas un vīdžeja Kosmoss video projekcijas klubu pārvērta līdz nepazīšanai, kas kombinācijā ar skatuves specefektiem – auksto salūtu un konfeti – izskatījās ļoti jaudīgi.”Paldies visiem, kuri izvēlējās šo nakti pavadīt kopā ar mums! Sigulda rullē!” teic dīdžejs.

Klubu tūres nākamais pasākums gaidāms jau šajā nedēļas nogalē – 1. februārī ”Party Service” ballīte notiks Jelgavas jaunajā naktsklubā ”The Blow”.

Jelgavniekus un pilsētas viesus priecēs Eiropā atzītākie hiti un to remiksi, ko piedāvās populārie dīdžeji [Ex] da Bass un Alvis Still, būs tikai šai ballītei radīts jaunā kluba dizains, kā arī kosmiskas video projekcijas un jaudīgi skatuves šova specefekti.

Tāpat pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iegūt ekskluzīvus suvenīrus ar tūres simboliku, kā arī dāvanu kartes no tūres atbalstītājiem. Īpašais viesis – video projekciju virtuozs VJ Kosmoss.

1 komentārs