Foto: seksīgā Evelīna Šaulīte ar karstu ballīti nosvin dzimšanas dienu

70 komentāri
Foto: seksīgā Evelīna Šaulīte ar karstu ballīti nosvin dzimšanas dienu
PUBLICITĀTES FOTO

Pagājušās nedēļas nogalē varena ballīte notikusi iecienītajā klubā “Coyote Fly” – tur 26. dzimšanas dienu svinējusi TV3 šovā “Netīrās dejas” iepazītā Evelīna Šaulīte, kura jau trīs gadus naktsklubā strādā par dejotāju.

”Dzimšanas dienā jutos patiešām īpaša! Mani satika, apsveica un iepriecināja draugi un kolēģi, bija arī pāris iespaidīgu pārsteigumu, turklāt tas notika manā mīļākajā vietā – klubā “Coyote Fly”.

Interesanti, ka mans faktiskais dzimšanas dienas datums ir vienā dienā ar “Coyote” dzimšanas dienu Vernisāžā. Tā nav tikai sakritība. Es tiešām jūtos dziļi piederīga šai vietai. Un tam tā būs palikt, jo svētkos apritēja veseli trīs gadi, kopš tika nolemts, ka būšu daļa no “Coyote Family”.

Patiesībā tas, ka “Koijoti” mani sauc par savu, ir otra skaistākā lieta, kas ar mani notikusi dzimšanas dienā. Pirmā, protams, ir pati dzīve,” saka Evelīna.

Vakara ieskaņā draugi jubilāri sagaidīja jau pie ieejas un burtiski uz rokām aiznesa līdz rezervētajam galdiņam.

“Klubā uzstājās Džoels Edvardss, izbaudīju koncertu draugu ieskauta, mūs un dāvinātos ziedus noklāja konfeti – tas saviļņojums, kas mani pārņēma, liek lidot vēl joprojām. Arī mājās smaidu ikreiz, kad ziedu klēpjos atrodu pa kādam mirdzošam konfeti. Un tie ziedi!” sajūsminās “Netīro deju” zvaigzne.

Tuvāk rīta gaismai draugi piedalījušies arī maģiskajā svecīšu nopūšanā un saņēma pa gabaliņam no jubilāres pašas gatavotās kūkas.

“Vēlos vēlreiz pateikt mīļu paldies katram, kas bija daļa no maniem svētkiem! Jūs esat fantastiski!” tā Evelīna.

70 komentāri