Foto: Saldus jaunajā klubā notikusi varena ballīte

10 komentāri
Foto: Saldus jaunajā klubā notikusi varena ballīte
MARTA OZOLA

Pagājušajā nedēļas nogalē iespaidīga ballīte norisinājusies Kurzemē – Saldus jaunajā klubā ”Hot Club” savas klubu tūres ietvaros uzstājies pazīstamais dīdžejs [Ex] da Bass.

”Ir gūti atrast pareizos vārdus, lai aprakstītu cik labs bija ”Party Service On Tour 2020” Saldus pasākums! Tas bija super grandiozs, turklāt ļoti labi apmeklēts.

Izskatās, ka Saldus, jau otro gadu pēc kārtas būs ja ne labākais, tad viens no Top 3 pasākumiem visā tūrē noteikti. Pašlaik – viennozīmīgi labākais visos aspektos,” par vētraino ballīti Saldus jaunajā izklaides vietā Skaties.lv stāsta klubu tūres vaininieks [Ex] da Bass.

Dīdžejs saka paldies visiem, kuri atnāca, atbrauca un pat atlidoja no ārzemēm.

”Īpašs paldies manai super komandai: dīdžejam Alvis Still, perkusionistam Eināram Latiševam, Pixeled čaļiem, tāpat paldies Aivo Oskim un Alisei Haijimai par lielisko koncertu, kā arī milzīgs paldies ”Hot Club” darboņiem par laipno uzņemšanu!” saka ballīšu meistars.

Baudi arī košus kadrus no klubu tūres ballītes Saldū pirms gada!

Šajās brīvdienās – 7. martā – pirmo reizi ”Party Service On Tour” klubu tūres vēsturē ballīte gaidāma Jūrmalā. Pasākums notiks Kauguru naktsklubā ”Empire”.

”Man ir liels prieks par mūsu klubu tūres ģeogrāfijas paplašināšanos, šogad beidzot tajā iekļaujot arī mūsu skaisto kūrortpilsētu Jūrmalu. Jau pagājušajā gadā kluba ”Empire” vadība izrādīja interesi mūs uzņemt, bet tajā brīdī bija jau nedaudz par vēlu. Nekas – būsim šogad! Pasākumu gaidu ar lielu nepacietību,” stāsta dīdžejs [Ex] da Bass.

Pasākuma īpašā viešņa būs vijolniece Katy Tindemark.