Foto: sabiedrības krējums lustējas smalkā gardēžu burziņā

1 komentārs
Foto: sabiedrības krējums lustējas smalkā gardēžu burziņā
TOMS NORDE

Pagājušajās brīvdienās viens no smalkākajiem sarīkojumiem tika piedzīvots ”Decco Centrā”, kur norisinājās pirmais ”Dizaina un garšas festivāls”. Pasākums uzpelnījās prāvu Latvijas smalko aprindu ļaužu uzmanību.

”Dizaina un garšas festivālā” pulcējās ne tikai sabiedrībā pazīstamas personības un uzņēmēji, bet arī ģimenes ar bērniem un interjera interesenti.

Pasākuma apmeklētāju vidū bija politiķis Mārtiņš Bondars ar sievu mākslinieci Ievu Bondari, uzņēmēja Marika Ģederte ar kungu, aktieris Rihards Lepers, stila eksperte Žanna Dubska, pavārgrāmatu autore Signe Meirāne, ekonomikas ministrs Arvils Ašaradens, radio SWH valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics, aktrises Zane Vaļicka un Agnese Zeltiņa, TV personības Agnese Drunka, Ieva Brante un Rūta Dvinska ar vīru Kasparu Dvinski, kā arī interjera speciālisti, populāri blogeri un viedokļu līderi.

Pasākuma viesi baudīja gan izcilu street food izlasi no itāļu, spāņu, meksikāņu, latviešu un Āzijas virtuvēm, gan lielisku mūziku un pievilcīgu dizainu.

Auto cienītājiem bija ekskluzīva iespēja iepazīt ”Moller” centra zīmola ”Audi” modeļus ”Audi Q2” un ”Audi Q5”, kā arī pašu jaunāko – ”Audi Q8”.

Savukārt ”Decco Centra” salonveikali pasākuma ietvaros bija sarūpējuši dažādas aktivitātes arī bērniem, tai skaitā, trifeļu darināšanas meistarklasi, sejiņu apzīmēšanu, prāta spēles, priekšnesumus ar elektrību.