Foto: sabiedrības dāmas smalkā burziņā iepazīst jauno ”Dior” aromātu

1 komentārs
Foto: sabiedrības dāmas smalkā burziņā iepazīst jauno ”Dior” aromātu
Publicitātes foto

Sabiedrībā zināmas dāmas, stilisti, modes pazinēji un citi aromātu pasaules entuziasti pagājušajā nedēļā pulcējās smalkā burziņā universālveikala ”Stockmann” kosmētikas nodaļā, lai pirmie iepazītos ar zīmola ”Dior” jauno aromātu ”Joy”.

Prezentācijas ievaddaļā viesus sveica šarmantā pasākuma vadītāja Lelde Ceriņa, kura aizraujošā stāstījumā atklāja viesiem ”Dior” modes nama vēsturi, pastāstīja dažādus interesantus faktus par aromātiem, izskaidroja īpašo rožu plūkšanas rituālu Francijā un iepazīstināja ar jaunā aromāta notīm, niansēm un stāstu.

Tā kā aromāta centrālais elements ir Provansas rozes absolūts no Grāsas, tad apmeklētājām bija iespēja piedalīties floristikas meistarklasē.

Apmeklētājas uz aicinājumu veidot ziedu kompozīcijas reaģēja ļoti aizrautīgi, dažu minūšu laikā iztukšojot dekoratīvos Provansas stila ziedu ratus un radot savai gaumei un stilam atbilstošu ziedu buķeti. Turklāt apmeklētājas arī saņēma īpašu ziedu rotājumu – aproci, kas gatavota no īstiem rožu ziediem un atspoguļo jaunā aromāta rožu smaržas nianses.

Oficiālajai pasākuma programmai noslēdzoties, klātesošie turpināja baudīt vakaru, nododoties ļoti krāšņai fotosesijai īpašajā fotostūrītī, kuru rotāja ekskluzīva ziedu kompozīcija baltos un rozā toņos.

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl