Foto: sabiedrības dāmas pulcējas glaunā burziņā “Akropolē”

2 komentāri
Foto: sabiedrības dāmas pulcējas glaunā burziņā “Akropolē”
PUBLICITĀTES FOTO

Ar smalku burziņu iepirkšanās un izklaides centrā ”Akropole” šonedēļ durvis vēris Latvijas kosmētikas ražotāja ”Stenders” pirmais jauna koncepta veikals. Novērtēt jauno bodīti bija ieradušies daudzi sabiedrībā zināmi cilvēki.

Par godu veikala atklāšanai jaunajā iepirkšanās vietā bija sarīkots grezns pasākums, kas vienkopus pulcējis daudzus populārus ļaudis. Viesu vidū bija māksliniece Ieva Bondare, radio balss Santa Dejus, kulinārijas eksperte Signe Meirāne, ”SuperBingo” vadītājs Armands Simsons un citi.

Namamātes lomā pasākumā bija iejutusies šarmantā TV dīva Jana Duļevska, bet ar muzikālu priekšnesumu apmeklētājus priecēja pazīstamā grupa ”Carnival Youth”.

Pasākuma viesiem tika prezentēti jaunākie produkti, solot, ka šis gads tiks iezīmēts ar vairāku jaunu produktu nonākšanu veikalu plauktos un īpaši tiks domāts par jauniešu auditoriju.

Tāpat atklāšanas pasākumā viesi tika lutināti ar dzērieniem un uzkodām.

Jaunā veikala konceptu un dizainu veidojusi dizainere Santa Meikulāne, un tas radīts askētiskā stilā – uzsvērti Latvijai ierastie pelēkie toņi, dabiskā koka detaļas, kas ļauj izceļ kosmētikas ražotāja saknes – Eiropas ziemeļus, un pasvītro Latvijas un Baltijas unikalitāti – dabiskā, mežonīgā un inovatīvā apvienojumu gan produktos un to pasniegšanā, gan veikala interjerā.

2 komentāri