Foto: sabiedrībā zināmi ļaudis līksmo filmas “Jaungada taksometrs” pirmizrādē

1 komentārs

Trešdienas, 28. novembra, vakarā kinoteātrī ”Kino Citadele” pirmizrādi piedzīvoja ilgi gaidītā Māra Martinsona romantiskā komēdija ”Jaungada taksometrs” ar dziedātāju Lauri Reiniku titullomā. Pasākumā pulcējās pašmāju šovbiznesa zvaigžņu zieds.

Filmas pirmizrādē klāt bija filmas režisors Māris Martinsons, galveno lomu atveidotāji – dziedātājs Lauris Reiniks, improvizators Nauris Brikmanis, aktrises Dārta Daneviča un Zane Dombrovska, ētera personības Baiba Sipeniece-Gavare un Valdis Melderis, modele Māra Sleja un pārējā filmas komanda.

Starp pirmizrādes viesiem, kuri gozējās uz sarkanā paklāja, bija daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis – dziedātāja Olga Rajecka, māksliniece Elita Patmalniece, personības izaugsmes trenere un teoloģe Anna Krimele, dziedātāja Marta Kukarāne,  Rīgas mērs Nils Ušakovs ar sievu Ivetu Strautiņu-Ušakovu, politiķis Mārtiņš Bondars, mūziķis Aigars Grāvers ar sievu režisori un producenti Aiju Strazdiņu un citi.

Īpašu ģimenes atbalstu lielajā dienā baudīja Lauris Reiniks – kopā ar dziedātāju filmu noskatījās arī viņa tēvs Artūrs un mamma Dace un māsa Rūta, kura pasākumu apmeklēja drauga burātāja Jāņa Preisa pavadībā.

Filmas notiki risinās Vecgada vakarā Taksometra vadītājs Andrejs jau gandrīz beidzis maiņu, kad aizmugurējā sēdeklī nejauši atstāta Jaungada dāvana viņam liek atcerēties raibo svinētāju kompāniju, kas tajā vakarā paviesojusies viņa automobilī, – kašķīgu pāri, pagurušu Salaveci, trokšņainus ķekatniekus, satrauktu līgavaini un pat grūtnieci. Katra pasažiera stāstā Andrejs nospēlē savu lomu, bet vai pats taksists piedzīvos Jaungada brīnumu?

Filmās lomas atveido Lauris Reiniks, Nauris Brikmanis, Zane Dombrovska, Dita Lūriņa-Egliena, Andris Bulis, Dārta Daneviča, Māra Sleja, Valters Krauze, Baiba Sipeniece-Gavare, Valdis Melderis, Anete Krasovska un citi.

1 komentārs