Foto: Rīgas stila gardēži pulcējas ”Skyline” bāra atdzimšanas ballītē

1 komentārs
Foto: Rīgas stila gardēži pulcējas ”Skyline” bāra atdzimšanas ballītē
Publicitātes foto

Ceturtdienas, 23. augusta, vakarā īpašs burziņš piedzīvots viesnīcas ”Radisson Blu Latvija Conference & SPA Hotel” 26. stāvā, kur pēc pārmaiņām durvis vēris leģendārais ”Skyline” bārs. Vietējo iedzīvotāju un tūristu iemīļotā vieta tagad atdzimusi jaunā kvalitātē.

Viesnīcas bārs jau izsenis ir iemīļots un apmeklēts ārzemju tūristu vidū. Taču pēdējo gadu laikā tā popularitāte vietējo acīs bija mazinājusies. Tas bāra vadību iedvesmojusi drosmīgām pārmaiņām.

Pēdējo mēnešu laikā kopā ar starptautiski atpazīstamiem ēdienu un dzērienu ekspertiem izstrādāti īpaši, nekur citur Rīgā neatrodami autora kokteiļi un eksotisks Āzijas virtuves garšu baudījums.

Turklāt ar jauno konceptu ”Sajūtu lidojums” bāra apmeklējums kļūst par īstenu pieredzi, jo tur visas cilvēka maņas ir zelta vērtas.

Kā pirmie novērtēt bāra jaunumus bija ieradušies daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis. Viņu vidū bija ”airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss, TV personības Aivis un Lelde Ceriņi, fitnesa entuziasti Gints un Juta Valdmaņi, stiliste Iveta Vecmane, aktrise Leonīda Ķestere un daudzi citi.

Pasākuma laikā viesus pārsteidza raibi priekšnesumi – sākot ar kaislīgām dejām un Latvijas hiphopa pionieres Zelmas Jēgeres uzstāšanos līdz šefpavāra meistarklasei.

Vakaru noslēdza iespaidīgs bārmeņu šovs, pēc kura viesi tika aicināti ieņemt deju grīdu. Par muzikālo atmosfēru parūpējās DJ Mixmasters AG.

1 komentārs