Foto: Rīgas šikāko geju klubu apsēduši drausmi mošķi

3 komentāri
Foto: Rīgas šikāko geju klubu apsēduši drausmi mošķi
''Golden''

Sestdienas, 14. aprīļa, vakarā Rīgas populārākajā geju un brīvdomātāju klubā ”Golden” notika Ēģiptes faraonu un mūmiju fluīdiem piesātināta ballīte. Skaties.lv piedāvā apskatīt bildes no pasākuma.

””Golden” klienti izbaudīja lēcienu atpakaļ Ēģiptes faraonu laikos, jo viens no rūķiem, kurš griež Lielo pulksteni, Lieldienu naktī bija aizballējies mūsu jaukajā klubiņā un saviem darba biedriem devis kļūdainu komandu.

Tās dēļ divu nedēļu garumā pulksteni griezām atpakaļ vairāku tūkstošu stundu garumā. Tāpēc šī vakara gaisotne bija faraonu un mūmiju fluīdiem piesātināta,” Skaties.lv stāsta kluba pārstāvis Maigurs.

Mūmijas, kuras zīmīgajā vakarā bija apsēdušas klubu, bija nudien iespaidīgas – nezinātājs, kurš iemaldījies klubā, varētu pat sabīties, ieraugot no kāda pakšķa izlienam Ēģiptes laika vēstnesi.

Ja nepaspēji uz ballīti, skumjām nav iemesla – jautras dejas ”Golden” notiek ik nedēļas nogali. Jau tagad skaidrs, ka ar īpašu vērienu maijā klubā tiks svinēta ”Eirovīzija”.

“Golden” ir klubs cilvēkiem ar Latvijas sabiedrībai neraksturīgi brīviem uzskatiem. Viens no tā mērķiem ir pulcēt tolerantus cilvēkus, kuri ir iecietīgi pret citu cilvēku pārliecību un uzskatiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl