2 komentāri
Foto: Rīgas šikāko geju klubu apsēduši drausmi mošķi
''Golden''

Sestdienas, 14. aprīļa, vakarā Rīgas populārākajā geju un brīvdomātāju klubā ”Golden” notika Ēģiptes faraonu un mūmiju fluīdiem piesātināta ballīte. Skaties.lv piedāvā apskatīt bildes no pasākuma.

””Golden” klienti izbaudīja lēcienu atpakaļ Ēģiptes faraonu laikos, jo viens no rūķiem, kurš griež Lielo pulksteni, Lieldienu naktī bija aizballējies mūsu jaukajā klubiņā un saviem darba biedriem devis kļūdainu komandu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tās dēļ divu nedēļu garumā pulksteni griezām atpakaļ vairāku tūkstošu stundu garumā. Tāpēc šī vakara gaisotne bija faraonu un mūmiju fluīdiem piesātināta,” Skaties.lv stāsta kluba pārstāvis Maigurs.

Mūmijas, kuras zīmīgajā vakarā bija apsēdušas klubu, bija nudien iespaidīgas – nezinātājs, kurš iemaldījies klubā, varētu pat sabīties, ieraugot no kāda pakšķa izlienam Ēģiptes laika vēstnesi.

Ja nepaspēji uz ballīti, skumjām nav iemesla – jautras dejas ”Golden” notiek ik nedēļas nogali. Jau tagad skaidrs, ka ar īpašu vērienu maijā klubā tiks svinēta ”Eirovīzija”.

“Golden” ir klubs cilvēkiem ar Latvijas sabiedrībai neraksturīgi brīviem uzskatiem. Viens no tā mērķiem ir pulcēt tolerantus cilvēkus, kuri ir iecietīgi pret citu cilvēku pārliecību un uzskatiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl