Foto: Rīgas glaunākajā geju klubā noticis dižburziņš ar Pinokio

15 komentāri
Foto: Rīgas glaunākajā geju klubā noticis dižburziņš ar Pinokio
Nadī Dan

Pašā vasaras plaukumā Rīgas populārākajā geju un brīvdomātāju klubā ”Golden” notikusi zīmīga tikšanās. Sajaucoties karstuma un aukstumciklona gaisotnei, ballīšu draugi aci pret aci tikās ar leģendāro Pinokio un viņa māsām Baļļu un Skabargu.

Īpašo tikšanos apvij īsta noslēpumainības aura. Kā Skaties.lv ziņo ”Golden” pārstāvji, Pinokio un viņa māsas no sabiedrības acīm ilgstoši ir slēpis VDK aģents Papa Karlo, kura vārds tika atrasts vienā no slavenajiem čekas maisiem.

Bāra vadītājs Ēriks Kiščenko uzsver – lai arī tuvojas Saeimas vēlēšanas, bārs-klubs “Golden” paliek neitrāls un aicina atmest sarunas par politiku, tā vietā ļaujoties vētrainām dejām jauno dīdžeju vadībā.

10. augustā notikušo ballīti kluba pārstāvji dēvē par dižburziņu, jo Pinokio ierašanās bija tikai viens no vakara notikumiem.

Vairākiem kluba apmeklētājiem bija pārsteigums, ka reperu grupa “Kontraflovs” izvēlējusies bāru-klubu “Golden” par vietu, kur filmēt videoklipu savai jaunajai dziesmai “PPTKM” jeb  “Pasaule pieder tiem, kuri mīl” – vētrainais vakars tiks uz visiem laikiem iemūžināts mūzikas video.

Jaunie mākslinieki patīkami pārsteidz ar savu lojalitāti pret LGBT kopienu.  Dziesmā tiks uzdoti retoriski jautājumi, kas aicinās sabiedrību aizdomāties, ka mīlestība visiem ir vienāda. Tā nedara neko sliktu.

”Ja kaut viens cilvēks, kurš ir naidīgi noskaņots pret LGBT kopienu, aizdomāsies par patieso mīlestības nozīmi, tas būs ļoti daudz,” pauž grupas dalībnieki. Viņi ir pārliecināti, ka LGBT kopiena un tās paustās vērtības ir veids, kā parādīt, ka pasaule tiešām pieder tiem, kuri mīl.

Ar savu dziesmu grupa pauž atbalstu LGBT kopienai un vienlaikus ikvienam aicina aizdomāties, vai mīlestība maz spēj būt atšķirīga un spēj nodarīt ko sliktu?

8. septembrī”Golden” notiks uzfilmētās dziesmas video prezentācija, kā arī grupas uzstāšanās dzīvajā.

Bārs-klubs “Golden” viens no naktsklubiem, kurā satiekas LGBT kopiena un tai draudzīgas personas. Ballēties laipni aicināti visi, kuri atvērti draudzīgai komuikācijai, vētrainām dejām un gatavi mesties īpaši neaizmirstamos piedzīvojumos.

15 komentāri