Foto: Rīgā notikusi vētraina “Eirovīzijas” iesildīšanas ballīte

1 komentārs
Foto: Rīgā notikusi vētraina “Eirovīzijas” iesildīšanas ballīte
EIROVĪZIJAS FANU KLUBS OGAE LATVIA

Pagājušās nedēļas nogalē greznajā izklaides vietā ”Crystal Club” notika starptautiskā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa dalībnieku iesildīšanas pasākums ”Eurovision Preparty Riga 2019”. Ballīte pulcēja ”Eirovīzijas” fanus gan no Latvijas, gan no citās Eiropas valstīm.

”Eurovision PreParty Riga” pirmo reizi notika 2014. gadā, un kopš tā laiks ik gadu iepazīstina Latvijas un starptautisko publiku ar ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa dalībniekiem un dziesmām.

Vakara galvenie mākslinieki bija Latvijas pārstāvji šā gada ”Eirovīzijā” – grupa ”Carousel”. Mūziķi izpildīja vairākas dziesmas, tostarp arī ”That night” – kompozīciju, ar kuru startēs maijā Telavivā.

Ar ovācijām publika uzņēma arī ārvalstu viesus – grupu ”Keiino” no Norvēģijas, kurai patlaban bukmeikeri lielajā ”Eirovīzijas” finālā paredz vietu labāko desmitniekā, un Lietuvas atlases otrās vietas ieguvēja un fanu mīlule Monika Marija Paulauskaite.

Koncertā uzstājās arī Latvijas ”Eirovīzijas” fanu kluba 2019. gada ”Simpātiju balvas” ieguvējs mūziķis Edgars Kreilis. Savukārt Rīgas ebreju skolas absolvente Anna Judelsone izpildīja divas dziesmas, kas Izraēlai atnesa uzvaru konkursā, – ”Diva” (1998) un ”Hallelujah” (1979).

”Eirovīzijas” fani tika iepriecināti arī ar video sveicieniem – no saulainās Losandželosas sveicienu visiem konkursa faniem atsūtīja iepriekšēja gada Latvijas pārstāve ”Eirovīzijā” Laura Rizzotto. Tāpat ar īpašiem sveicieniem fanus priecēja šā gada pārstāvji no Austrijas, Igaunijas, Krievijas, Kipras, Vācijas un Čehijas.

Ar īpašu video pasākumā tika pieminēts pāragri mūžībā aizgājušais mūziķis Valters Frīdenbergs, kurš ”Eirovīzijas” faniem un mediju pārstāvjiem bija labi pazīstams.

1 komentārs