Foto: Rīgā noticis glamūrīgs ”Eirovīzijas” tusiņš

1 komentārs
Foto: Rīgā noticis glamūrīgs ”Eirovīzijas” tusiņš
Eirovīzijas fanu klubs Latvijā

Sestdien, 24. martā, greznajā izklaides vietā “Crystal Club” notika starptautiskā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa “iesildīšanas” pasākums “Eurovision PreParty Riga”. Burziņš pulcēja gan konkursa dalībniekus, gan fanus, bet tusiņa īpašais viesis bija slavenais Krievijas estrādes mākslinieks Filips Kirkorovs.

“Eurovision PreParty Riga” pirmo reizi notika 2014. gadā, un kopš tā laiks ik gadu iepazīstina Latvijas un starptautisko publiku ar “Eirovīzijas” dziesmu konkursa dalībniekiem un dziesmām.

Sestdienas pasākumā vakara ”nagla” bija latviešu brazīliešu dziedātājas Lauras Rizzottos uzstāšanās. Skatuves māksliniece izpildīja gan savu “eirodziesmu” “Funny girl”, ar kuru Latviju pārstāvē maijā Lisabonā, gan citus skaņdarbus.

Tāpat šajā vakarā uzstājās dziedātājs Markus Riva un vairāki ārvalstu izpildītāji – grupa “DoReDos” no Moldovas, Mikolas Josefs no Čehijas, Lietuvas pārstāve Ieva Zasimauskaite un dziedātāja Amber no Maltas, kura savu valsti “Eirovīzijā” pārstāvēja 2015 gadā.

Ballītes viesu vidū bija arī slavenais Krievijas estrādes mākslinieks Filips Kirkorovs. Par Krievijas popmūzikas karali dēvētais izpildītājs vadīja laiku saviesīgās sarunās gan ar konkursantiem, gan citiem pasākuma apmeklētājiem.

Koncertam sekoja ”Eirovīzijas” dziesmu diskotēka, kurā tika atskaņoti Eiropā vērienīgākā dziesmu konkursa hiti.

1 komentārs