Komentāri
Foto: Rīgā ar biedējošu ballīti nosvin Mirušo piemiņas dienu
Publicitātes foto

Mirušo piemiņas dienas svinībās pagājušajās brīvdienās hipsteru iecienītajā K.K. fon Stricka villā pulcējās ap 1000 raganu un burvju kostīmos tērptu ļaužu. Sezonas baisākajā ballītē tika baudīta šermuļus raisoša gaisotne, autentiski Meksikas kokteiļi un ar rituālām dejām piesauktas dabas stihijas.

Day of the dead ir meksikāņu tradīcija svinēt nāvi un dzīvi. Šajā dienā ģimene un draugi sanāk kopā, lai atcerētos un pieminētu savus tuvākos, kas aizgājuši aizsaulē, tomēr tas nav skumjš pasākums – tas ir par dzīves mīlestību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī meksikāņu tradīcija kļūst pasaulē aizvien populārāka un pamazām ienāk arī Latvijā.

Lai radītu īpašu noskaņu, galvenā deju zāle tika pārveidota par aizaugušu mežu, tās vidū atradās milzu aka. Tāpat viena deju zāle tika iekārtota kā laboratorija ar lielu flīzēm klātu galdu telpas vidū, mēģenēm un galvaskausiem.

Baiso, bet vienlaikus vilinošo un burvestībām piepildīto atmosfēru nodrošināja Krievijā atzītas un klubos pieprasītas DJ Anushka un DJ Sofia Rodina.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl