Foto: Račs ar draugiem sāk lielo Ziemassvētku ieskandināšanu

Pievienot komentāru
Foto: Račs ar draugiem sāk lielo Ziemassvētku ieskandināšanu
RITVARS STANKEVIČS

Ar sirsnīgu koncertu skatītāju piepildītā VEF kultūras pils zālē dots starts Guntara Rača un grupas ”Saldās Sejas” koncertu un grāmatas ”Reiz Ziemassvētkos” svētku koncertsērijai. Skaties.lv piedāvā ieskatīties bildēs no sirsnīgā pasākuma.

Koncerts bija kā medusmaize visiem labas pašmāju mūzikas mīļotājiem, kuri gatavi noskaņot sirds stīgas Ziemassvētkiem. Kā īpašie viesi uz skatuves kāpa Lauris Reiniks, Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Katrīna Bindere, Latvijas Radio bērnu vokālais ansamblis ”Dzeguzīte”, bet Rīgas koncertā skanējumu papildināja arī Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas jauktais koris ”Skulda”diriģentes Ievas Mezītes vadībā.

Koncerta divās daļās izskanēja daudzas populāras dziesmas ar Guntara Rača vārdiem, kuras komponējuši – Raimonds Pauls, Jānis Lūsēns, Ainars Virga un Tomass Kleins. Neiztrūka arī pasaules Ziemassvētku klasika un dzejas lasījumi.

Ņemot vērā lielo pieprasījumu, mākslinieki izsludinājuši papildkoncertu – Liepājā 5. decembrī, koncertzālē ”Lielais dzintars”, jo koncerts 6. decembrī ir jau pilnībā izpārdots. Tālāk muzikantu ceļi vedīs uz Valmieru, kur 7. decembrī notiks koncerts kultūras centrā, bet šīs nedēļas izskaņā – 9. decembrī, paredzēts koncerts Ventspils teātra namā ”Jūras vārti”.

Jau otro nedēļu visu lielāko Latvijas grāmatnīcu pieprasītāko grāmatu sarakstu pašā augšgalā atrodas dzejnieka un mūziķa Guntara Rača dzejoļu un dziesmu vārdu grāmata ”Reiz Ziemassvētkos…”.