Foto: ”Prāta vētra” noslēdz koncerttūri ar grandiozu šovu Mežaparkā

0 Komentāru
Foto: ”Prāta vētra” noslēdz koncerttūri ar grandiozu šovu Mežaparkā
LETA

Piektdienas, 17. augusta, vakarā lielākās ļaužu straumes plūda Mežaparka virzienā, kur notika grupas “Prāta vētra” turnejas “Skārda bungu tūre” noslēguma šovs. Skaties.lv piedāvā ieskatīties labākajos kadros no koncerta.

Tiek lēsts, ka koncerts varētu būt apmeklētākais grupas vēsturē – uz to izpārdoti 60 000 biļešu. Lai nodrošinātu iespēju skatītājiem ērti nokļūt Mežaparkā, piektdienas vakarā uz to kursēja papildus tramvaji, kuri, kā novēroja Skaties.lv, bija pārpildīti līdzīgi kā dziesmu svētkos.

“Prāta vētras” dalībnieki Renārs Kaupers, Kaspars Roga, Māris Mihelsons un Jānis Jubalts iepriekš aicināja klausītājus uz turnejas koncertiem ierasties, izmantojot velosipēdus, sabiedrisko transportu, vai arī pēc iespējas vairāk koplietojot privātos transportlīdzekļus, lai turnejas laikā radītu iespējami mazāku kaitējumu videi. Tāpat grupa aicina drukātu biļešu vietā pirms koncertiem uzrādīt elektroniski iegādātās biļetes savos viedtālruņos.

Lai rādītu piemēru “zaļai domāšanai”, koncertu aparatūru darbinošie ģeneratori patērē ekoloģiski nekaitīgu degvielu, kā arī koncertu norises vietās tiek izvietotas atkritumu šķirošanai paredzētas tvertnes, uzsvēra grupas dalībnieki.

Grupas jaunākais albums “Par to zēnu, kas sit skārda bungas” tirdzniecībā nonāca 25.aprīlī. Ieraksta dziesmu vārdu un mūzikas autori ir grupas dalībnieki, Ingars Viļums un albuma producenti – zviedri Povels Olsons un Davids Larsons. Albums ierakstīšana notika Rīgā, Ikšķilē un Stokholmā, un tas pieejams latviešu, krievu un angļu valodā.

Pēcāk grupa sniegs koncertus arī ārvalstīs – 8.septembrī Moldāvijā, festivālā “Must Fest”, 20.oktobrī Viļņā, 29.novembrī Sanktpēterburgā, 13.decembrī Maskavā, un 29.decembrī Adelaidā, Austrālijā.

0 Komentāru