Komentāri
Foto: potenciālie Latvijas ”Eirovīzijas” pārstāvji ar daiļavām lustējas drifta hallē
Jānis Ogle

Valsts svētku brīvdienas iesildot, ”Drifta hallē” tikās potenciālie Latvijas pārstāvji nākamā gada ”Eirovīzijas” konkursā. Mākslinieki sniedza mini koncertu un izmantoja iespēju savstarpēji sapazīties.

Par izklaidējošo un muzikālo pasākuma daļu parūpējās jaunie un talantīgie potenciālie ”Eirovīzijas” dalībnieki Oskars Millers ar Mārtiņu Sliedi, Pavels Fomkins, Katrine Lukins, Edgars Kreilis un Miks Galvanovskis. Pasākumu Drifta Hallē organizēja “Amber Event”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Baudīt koncertu bija ieradusies arī apburošā pašmāju skaistuma karaliene Zanda Panava ar meitu Robertu. Skaistules labprāt izmantoja iespēju pozēt fotogrāfiem.

Skaties.lv jau rakstīja, ka sākusies cīņa par to, kurš šogad pārstāvēs Latviju lielajā ”Eirovīzijas” konkursā, kas maijā risināsies Portugālē.

Kā jau ierasts, konkursantu vidū ir Latvijas šovbiznesā jau labi pazīstami vārdi. Atkal izmēģināt sevi šajā ampluā izlēmušas Jenny May un Liene Greifāne.

”Eirovīziju” kā nākamo pakāpienu savā karjerā iecerējuši ”X Faktora” dalībnieki Edgars Kreilis un grupa ”Hypnotic”, starp konkursantiem ir arī ”X Faktora” vadītājs Markus Riva.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl