Foto: populāri influenceri ballītē rada garneļu un siļķu delikateses

0 Komentāru
Foto: populāri influenceri ballītē rada garneļu un siļķu delikateses
PUBLICITĀTES FOTO

Šonedēļ prestižajā “Valtera” restorānā pulcējās pašmāju influenceri, lai meistarklasē radītu unikālas receptes. Izsmalcinātie gardēži nesteidzīgā gaisotnē gatavoja oriģinālas uzkodas no surimi garnelēm un siļķu filejām bez eļļas, kas pārsteidza šefpavāru Valteru Zirdziņu.

Ziemassvētku meistarklases izaicinājumu pieņēma dažādi sabiedrībā zināmi influenceri, tostarp šovu un pasākumu vadītājs Mārtiņš Kapzems, blogere Brigita Dambe, stila lietpratējs Jaroslavs Barišņikovs un citas slavenības, kuru uzdevums bija radīt unikālu recepti no jūras velšu produktiem.

Kopā ar atzīto Latvijas šefpavāru Valteru Zirdziņu viesi pārspēja paši sevi. Pašmāju mākslinieki un ēdienu blogeri galdā cēla eksotiskas launaga kombinācijas.

Pēc prezentācijas kulinārijas mākslas cienītāji šefpavāra vadībā baudīja – īstu garšu eksotiku.

“Atmosfēra bija uzburta gluži kā pie vecmammas mājās. Uz galda maizīte, sviestiņš un dažādo veidu siļķes. Tāda īsta ziemeļnieku sajūta.

Citreiz jau mēs meklējam apkārt pēc trakām un sarežģītām svētku mielasta alternatīvām, bet kā izrādās viss vienkāršais ir ģeniāls. Un siļķe bez eļļas – super,” atzīstas TV šovu, pasākumu vadītājs un modelis Mārtiņš Kapzems.

0 Komentāru