Foto: pirmais autokoncerts Rīgā izskanējis godam

2 komentāri
Foto: pirmais autokoncerts Rīgā izskanējis godam
LAURIS VĪKSNE

Mūziķi meklē arvien jaunas iespējas tikties ar saviem klausītājiem ne tikai virtuāli, bet arī klātienē, un viens no jaunajiem formātiem ir autokoncerts. Ceturtdienas, 28. maija, vakarā Ķīpsalas izstāžu zāles stāvlaukumā norisinājās mūziķa Ainara Mielava autokoncerts “Vienīgais”, kas bija pirmais autokoncerts Rīgā.

Ievērojot valstī noteiktās drošības prasības, koncertu un papildkoncertu klātienē baudīja klausītāji no gandrīz 200 automašīnām.

Ierasto aplausu vietā skanēja auto signāla taures, un Ainars Mielavs tam bija labi sagatavojies – līdzi paņemtā taurīte deva māksliniekam iespēju atbildēt, kas izvērtās par neierastu sasaukšanos un komunikāciju ar klātesošajiem.

Kā norāda pasākuma rīkotāji, daļa skatītāju no sirds dziedāja līdzi savām iecienītākajām mākslinieka dziesmām, citi baudīja savu pirmo autokoncerta pieredzi.

Lai turpinātu priecēt klausītājus un rastu iespēju ar māksliniekiem tikties klātienē, ”Drive in Kino Ķīpsala” piedāvā otro autokoncertu un aicina baudīt ģitāras virtuoza Kaspara Zemīša pirmo autokoncertu ”Mēness spulgo Daugavā”, kas notiks 4. jūnijā plkst. 21.30 Ķīpsalas izstāžu zāles stāvlaukumā.