Foto: pirmā ballīte pēc ”Coyote Fly” rekonstrukcijas

Pievienot komentāru
Foto: pirmā ballīte pēc ”Coyote Fly” rekonstrukcijas
PUBLICITĀTES FOTO

Naktsklubs ”Coyote Fly” jau 13 gadus pulcē Rīgas nakts dzīves baudītājus un ir viena no iecienītākajām atpūtas vietām galvaspilsētā. Pagājušās nedēļas izskaņā tas pēc vērienīgām pārmaiņām atkal vēris durvis ballētājiem.

”Coyote Fly” pirmā ballīte pēc rekonstrukcijas notika 8. februārī un pulcēja prāvu apmeklēju skaitu, kuri jaunās pārvērtības uzņēmuši pozitīvi.

Šī bijusi vērienīgākā kluba pārbūve tā ilgajā pastāvēšanas laikā.

”Mēs tiešām nojaucām visu kluba iekštelpās! Kaut ko tādu neesam darījuši nekad, šī nav vienkārši renovācija, šis ir kas vairāk.

Neslēpšu, ka bija brīdis, kad likās – esam aizgājuši par tālu un uzstādījuši nereālu mērķi, mēneša laikā pilnībā pārbūvēt klubu,” stāsta naktskluba ”Coyote Fly” vadītāja Liene Bukbārde.

Idejas atjaunotajam ”Coyote Fly” aizgūtas no visas pasaules, iepazīstot vairāk nekā 20 ”World’s Finest Clubs” labākos klubus, kuru vidū jau gadu ir arī ”Coyote Fly”.

Klubs teju uzbūvēts no jauna. ”Sākot no bāra, gaismām, mēbelēm, dizaina priekšmetiem, līdz glāzēm un mūsu meiteņu tērpiem, kopējās investīcijas nedaudz pārsniedz 300 000 eiro. Mēs nojaucām pat skatuvi, lai pasaules mākslinieki būtu tuvāk mūsu apmeklētajiem, mēs noliksim mūsu klientus blakus māksliniekam,” stāsta naktskluba vadītāja.

Tāpat ”Coyote Fly” šogad sagatavojis neaizmirstamu pasākumu plānu. Klubā uzstāsies ne tikai vietējās mūzikas zvaigznes, bet arī tādi mākslinieki kā populārais Krievijas producents un dīdžejs Smash, slavenās meiteņu popgrupas ”Pussycat Dolls” dalībniece Melodija Torntone, elektroniskās mūzikas izpildītāja Cascada, pasaules dīdžeju iecienītā vokāliste Tara McDonald, grupas ”Deepest Blue” līderis Džoele Edvardss un neskaitāmi lielāko pasaules festivālu dīdžeji, tostarp EDX, Madison Mars, Moguai, Filatov&Karas, un daudzi citi.

2019 gads būs neaizmirstams Rīgas naktsdzīvē, sola ”Coyote Fly”.