Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

Komentāri
FOTO: Pērnavas pludmalē ar skaļu ballīti izskanējis ”Weekend” festivāls
Linda Vincāne/Skaties.lv

Augusta pirmā nedēļas nogale neskaitāmiem latviešiem pagāja Pērnavā, kur trīs dienu garumā norisinājās ”Weekend Baltic” festivāls. Skaties.lv piedāvā aplūkot bildes no festivāla trešās dienas, kad ballīte sasniedza virsotni un skatītājus priecēja Martin Garrix šovs.

Trīs dienu garumā uz trim skatuvēm Pērnavā kāpa pasaulē populārākie elektroniskās un deju mūzikas izpildītāji, un vērot viņu uzstāšanās bija ieradušies viesi no visas Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Zviedrijas, Anglijas un neskaitāmām citām valstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protams, festivāls pulcēja arī prāvu skaitu latviešu, bet Latvijas māksliniekus Pērnavā pārstāvēja [Ex] da Bass, kura  šovu atzinīgi novērtēja arī ārvalstu viesi.

BILDES NO LATVIJAS PĀRSTĀVJA UZSTĀŠANĀS APSKATI TE!

Dejas Pērnavas pludmalē nespēja iztraucēt pat lietus, kas uznāca piektdienas vakarā, bet savu virsotni ballīte sasniedza sestdienas naktī, kad uz skatuves kāpa Martin Garrix, kurš jau kļuvis par ”Weekend” festivāla firmas zīmi un spēlēt Pērnavā atgriežas jau trešo gadu. Arī šoreiz viņa šovs nelika vilties.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl