Foto: Pērnavā krāšņi rit ”Weekend” festivāls

0 Komentāru
Foto: Pērnavā krāšņi rit ”Weekend” festivāls
Jānis Ogle/Skaties.lv

Igaunijas pilsētā Pērnavā šobrīd pilnā sparā rit festivāls ”Weekend Baltic”, kas ir unikāla iespēja dažu stundu brauciena attālumā no Rīgas redzēt teju visu aktuālāko deju mūzikas grandu šovus. Skaties.lv piedāvā ieskatīties foto no festivāla.

Kā jau katru gadu,  arī šoreiz uz festivālu kaimiņos kuplā skaitā devušies arī latvieši. Kā sarunā ar Skaties.lv nosmējās kāda latviešu kompānija, Igaunijas kūrortpilsētā viņi jūtas kā mājās, jo latviešu valoda te skanot biežāk, nekā mūzikas festivālos dzimtenē.

”Weekend Baltic” festivāls tika atklāts jau ceturtdien, 16. augustā, kad uz skatuvēm kāpa tādas zvaigznes kā Afrojack, Axwell /\ Ingrosso, Post Malone un Alan Walker.

Piektdienas vakara nagla noteikti bija David Guetta šovs – mākslinieks neaizmistamu performanci šī festivāla ietvaros sniedz ne pirmo reizi.

Viss ir tikai sācies! Sestdienas vakarā skatuves satricinās tādas zvaigznes kā Martin Solveig, Hardwell un arī leģendārie ”The Prodigy”.

Sīkāku informāciju, pasākuma programmu un biļetes meklē TE!

Grandiozākais festivāls Baltijā – Weekend Baltic jau ceturto gadu pēc kārtas saviem apmeklētājiem piedāvās neaizmirstamu festivāla programmu uz četrām skatuvēm, kā arī daudz citas atrakcijas festivāla teritorijā un telšu pilsētiņā.

0 Komentāru