Foto: perkusijas, muzikāli priekšnesumi un slavenību klātbūtne! Rīgā atklāts jauns grilbārs

4 komentāri
Foto: perkusijas, muzikāli priekšnesumi un slavenību klātbūtne! Rīgā atklāts jauns grilbārs
PUBLICITĀTES FOTO

5.aprīļa vakarā Rīgas centrā tika atklāts jauns grilbārs ”Woody”. Atklāšanas ballītē aicinātajiem viesiem bija iespēja nobaudīt dažādas grilā ceptas uzkodas, īpašus dzērienus un lieliskas muzikālās izklaides.

Kā par jauno grilbāru saka paši darbinieki, ”Woody” ir atceļojis no tālās Amerikas un atvedis līdzi labākās barbekjū prasmes, lai iepriecinātu visus ģimenes restorāna apmeklētājus.

Atklāšanas dienā viesus gaidīja gardas uzkodas, kas pavēra iespēju pa kripatiņai nobaudīt visu no jaunās ēstuves ēdienkartes piedāvājuma.

Vakara vadītājas lomā iejutās DJ, dziedātāja Sandija Vīgante, kura ne tikai vadīja atklāšanas svētkus, bet arī izpildīja vairākus pasaules hītus.

Sandija jaunajā izklaides vietā būs karaokes vadītāja un aicina visus dziedāt gribētājus ierasties un nodemonstrēt savus talantus!

Foto: ”X Faktora” uzvarētāja Kattie dodas pastaigā ar lamām un pludmalē bauda saulrietu

Īpašs pārsteigums bija perkusionista Reiņa Reķa spēlētie bungu ritmi, kuri vairākus atklāšanas viesus piecēla kājās un lika mesties trakās dejās.

Kā viens no aktīvākajiem dejotājiem bija jāšanas instruktors, dejotājs Rolands Šteinbergs, kurš vakara gaitā izdancināja nevienu vien dāmu.

Viens no viesiem laimēja arī īpašu balvu, atlaižu karti 50% apmērā, kas būs derīga visu grilbāra pastāvēšanas laiku.

Pēc oficiālās atklāšanas viesi nesteidza pamest viesmīlīgās telpas, bet turpināja dejot, sarunāties un baudīt gardos ēdienus un dzērienus.

Par vakara neoficiālās daļas muzikālo noformējumu parūpējās DJ Chris Cherry.

Viesu vidū bija skaistumkonkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate, dejotājs Rolands Šteinbergs, šova ”X Faktors” uzvarētāja Kattie, dziedātāja Laima Dimanta un daudzi citi.

4 komentāri