Foto: pašmāju slavenības līksmo dzirkstošā šampanieša ballītē

1 komentārs
Foto: pašmāju slavenības līksmo dzirkstošā šampanieša ballītē
PUBLICITĀTES FOTO

Brīvdienas slavenības pavadīja dzirkstošā un priekpilnā atmosfērā, jo norisinājās ”Moët&Chandon Grand Day” ikgadējās svinības. Tradīcija tika aizsākta 2016. gadā, un šogad šampanieša diena piedāvāja mirdzošu pasākumu izlasi, kas iesākās sestdienas rītā un turpinājās līdz pat svētdienas rīta gaismai.

Šampanieša svinības apmeklēja dizainere Viktorija Joniene, aktrise Zane Vaļicka, māksliniece Ieva Bondare ar vīru politiķi Mārtiņu Bondaru, blogere Elizabete Gorina, stilīgā modele Sintija Selicka ar draugu fotogrāfu Miku Užanu un citi šampanieša mīļotāji.

Šogad visu svinību dienas pasākumu namamāte bija šarmantā Maija Silova.

Katru gadu ekskluzīvais franču šampanieša nams atzīmē šampanieša dienu, kad visā pasaulē 24 stundu garumā šampanieša nama draugi un viesi sanāk kopā, lai paceltu glāzes, svinētu dzīvi un mīlestību uz šampanieti.

Kā gan labāk sākt šampanieša svinībām veltītu dienu, ja ne ar šampanieti brokastīs? Tieši tāpēc vietējā mēroga slavenības tika aicinātas sākt svinības ar vēlajām brokastīm.

Viesi, ievērojot norādīto tematiku – boho-šiks –, bija tērpušies bohēmiskos, taču vienlaikus elegantos tērpos – vairākas dāmas kā tēlu papildinošu aksesuāru bija izvēlējušās šikas salmu cepures.

Sarunas dzirkstīja tāpat kā šampanietis, un Maija Silova viesus aicināja dalīties savās šampanieša dzeršanas tradīcijās.

Maija atzina, ka ir sajūsmā par iespēju brīvdienu un atvaļinājuma rītus sākt ar glāzi šampanieša.

Svinības turpinājās ar izsmalcinātām astoņu kārtu vakariņām.

Pieredzējušais vīnzinis un pirmais Latvijas vīnziņu čempiona titula ieguvējs Gints Sniedze katrai kārtai bija pieskaņojis atbilstošu šampanieti un vakara gaitā dalījās savās zināšanās par dzirkstošo šampanieša pasauli.

Grandiozais fināls, protams, bija vakara ballīte leģendām apvītajā ”Studio 54” tematikā, kuras ietvaros viesiem bija iespēja sniegt savu interpretāciju par Ņujorkas 70. gadu spožo un krāšņo disko stilu.

Aktrise Dārta Daneviča lieliski bija piemeklējusi tērpu un mirdzēja zelta “fliteru” kostīmā, savukārt aktrise Agnese Zeltiņa pat 70. gadu noskaņās izstaroja pārliecinātu eleganci.

Atbilstošos mūzikas ritmus bija piemeklējusi apburošā DJ Maija Rozīte-Krištopane, bet tematikai atbilstoši tērptās dejotājas iekustēties aicināja ikvienu.