Foto: pašmāju ballīšu meistars dzimšanas dienā ālējas uz plosta

Pagājušās nedēļas nogalē viens no Latvijas zināmākajiem dīdžejiem – [Ex] da Bass, īstajā vārdā Mareks Dainis, – svinēja 36. dzimšanas dienu, un par godu lielajam notikumam viņš bija nolēmis sarīkot vērienīgas virtuālas svinības.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Slota

  Slota

  Tāds diedelnieks. Un jau apnicis tas viņa viņa balinātais ērkulis.
 • Kainšvainlībtdihs

  Kainšvainlībtdihs

  Kad cilvēku ielūdz uz dzimšanas dienas svinībām, ir nepieklājīgi ierasties bez dāvanas. Šajā situācijā ielūgti bija pilnīgi visi uz virtuālu ballīti. Tā kā ballīte virtuāla, un torti neaizsūtīt, tād dāvanu vietā donāts. Laikam neesat youtubē strīmerus skatījušies, un redzējuši kā tur notiek ar donātiem. Un tas tur Fui, jau ir cilvēkiem, kas neprotas, cilvēkam dāvanu uzdāvināt, lai gan uz dzimšanas dienas ballīti ir ielūgt, un ieradies.
 • Cimmis

  Cimmis

  Cilvēki, cik var svīst komentāros un izrādīt savas negatīvās emocijas? Katrs DJ var sēdēt savā guļamistabā un taisīt livestream visu dienu. Ideja ir ļoti oriģināla, cilvēks uztaisījis savā dzimšanas dienā šādu īpašu pasākumu, kuram ir arī izmaksas protams. Ballīti viņš spēlēja ne sev,bet cilvēkiem kas skatijās Livestream, un atkārtojumu. Žetons Marekam par oriģinālu ideju
 • Sanda

  Sanda

  Kāpēc īpatnis? Visur pasaule jau sen Online notiek par simboliskiem ziedojumiem. Kādēļ gan nenoziedot muzikim kaut ko jau ta grūtajā laika, kad darba nav pret labu mūzikas setu? Kas tur tik dīvains? Vins tacu neteica- eee, davaj, ziedojiet!
 • Košā

  Košā

  Kas viņš par meistaru?! Spēlēt ballīti sev vēl nenorāda uz meistarību....
  • Kainšvainlībtdihs

   Kainšvainlībtdihs

   Kad trūkst argumentu, tad jāķeras pie personīgiem apvainojumiem? Pārmetumi nevietā, cilvēkam ir ļoti garš un plašs pasākumu un uzstāšanos saraksts, arī ārpus LV, nezināšana neatbrīvo no kauna.
 • Dižais

  Dižais

  Šis gan ir īpatnis - cilvēkiem prasīt, lai viņam dzimšanas dienā ziedo. Tāpat kā uzaicināt uz kāzām un likts manīt, ka dāvanā vēlas "aploksnīti" :D
  • Baiba Vienīgā

   Baiba Vienīgā

   Kas tur savāds, ja cilvēks dāvanas vietā vēlas naudu? Labāk uzdāvināt nevajadzīgu mēslu, kam plauktā putekļus krāt? Itkā paši nekad nebūtu dāvinājuši naudu vai dāvanu kartes. Nomierinaties ar savu čīkstēšanu un pīkstēšanu. Ka tik kaut ko sliktu uzrakstīt, pat ja absolūti nav, par ko. Comon!
 • Laiva

  Laiva

  Šim nu gan nav kauna - gaužas par to, ka ļaudis nav gana saziedojuši. Fui!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!