Foto: pašmāju ballīšu meistars dzimšanas dienā ālējas uz plosta

11 komentāri
Foto: pašmāju ballīšu meistars dzimšanas dienā ālējas uz plosta
R.

Pagājušās nedēļas nogalē viens no Latvijas zināmākajiem dīdžejiem – [Ex] da Bass, īstajā vārdā Mareks Dainis, – svinēja 36. dzimšanas dienu, un par godu lielajam notikumam viņš bija nolēmis sarīkot vērienīgas virtuālas svinības.

[Ex] da Bass dzimšanas dienas ballītē ar ekskluzīvu setu uzstājās uz plosta Ungura ezera vidū, un, kā pēc pasākuma mākslinieks atzīst Skaties.lv, šī bija viena no viņa visu laiku labākajām un emocionālākajām dzimšanas dienām.

”Saņēmu ļoti daudz apsveikumu un labu atbalsta vārdu. Lai arī šoreiz klātesošo viesu skaits bija neliels, uzstāties skaista saulrieta laikā, darot to, ko es vislabāk māku – spēlēt mūziku –, bija neaprakstāmi pacilājoši,” stāsta [Ex] da Bass.

Ar pasākuma norisi jubilārs ir apmierināts, tomēr tagad atzīst, ka ballīti varējis sākt nedaudz vēlāk: ”Ballītei tuvojoties noslēgumam, secināju, ka mēs varējām sākt translāciju stundu vēlāk – tad skatuves efekti būtu labāk redzami.”

”Diemžēl mainīgās interneta plūsmas dēļ mēs palikām bez tiešraides ”YouTube”, lai gan dienu pirms uzstāšanās testējot viss izskatījās labi. Bet, neskatoties uz to, mums ir foršs un pozitīvs video no trim kamerām,” baudīt video aicina ballīšu meistars.

Izziņojot ballīti, dīdžejs uzsvēra, ka ikviens skatītājs varēs mākslinieku iepriecināt, ne tikai apsveicot viņu dzimšanas dienā, bet arī sniedzot viņam atbalstu ziedojot.

”Ziedojumi? Bija, taču atsaucība varēja būt lielāka. Izkristalizējās “dots devējam atdodas” princips. Lai vai kā, esmu priecīgs,” teic [Ex] da Bass.

Ballīšu meistars neslēpj, ka viņam ir pāris interesantas ”online” ballīšu idejas, ko īstenot nākotnē, – gan kā dīdžejam, gan esot kopā ar ”3Live Project”.

”Vēlos pateikties visiem labajiem cilvēkiem, bez kuriem šis viss nebūtu bijis iespējams: paldies Andrim un Igoram par skaņu un specefektiem, Mārtiņam par elektrības ģeneratoru, Kasparam par tiešraides nodrošināšanu, Eināram par kamerām, Artim par LED efektiem, Uģim par viesmīlību un plostu, paldies manam labākajam draugam Sandrim par ieguldīto darbu, mīļotajai par bildēm, Kreilim par atskaņotājiem, kā arī visiem medijiem – īpaši Skaties.lv, kas par šo uzdrīkstēšanos uzrakstīja, kā arī visiem atbalstītājiem par ”live” translācijas pārraidīšanu savās ”Facebook” lapās!” tā [Ex] da Bass.