6 komentāri
Foto: Ogres ballīšu zvēri noslēdz vasaru, kārtīgi izplosoties pilsētas pirmajā ”Ezīšfestā”
Publicitātes foto

Jau vairākus gadus vasaras izskaņa Rīgā tiek svinēta ar ”Ezīšfestu”, un nu šī tradīcija ieviesta arī Ogrē. Augusta beigās noticis pirmais Ogres ”Ezīšfests”, kas izpelnījies nedalītu ballīšu zvēru sajūsmu, un Skaties.lv piedāvā apskatīt krāšņākos kadrus no tā. Nekas vēl nav nokavēts – šonedēļ ballīte notiek Rīgā!

Ogres ”Ezīšfests” norisinājās 26. augustā, un tā laikā visas dienas un nakts garumā bija iespēja baudīt radošas, izklaidējošas un muzikālas aktivitātes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Festivāla apmeklētāji piedalījās burgeru ēšanas sacensībās, ”Koskenkorvas” pingponga turnīrā, sportiskās un radošās aktivitātēs un, protams, priecēja savas ausis ar pašmāju mūziķu sniegumu.

Vislielākais skatītāju pūlis bija vērojams Mika Dukura un Edavārdu uzstāšanās laikā. Bet DJ Toms Grēviņš iegrieza ballīti līdz pat rīta gaismai.

Tiem, kuri nokavēja festivālu Ogrē vai arī bija tur un grib vēl, Skaties.lv ir priecīgas ziņas. 2. septembrī ”Ezīšfests” notiks Rīgā, Zunda dārzā, Durbes ielā 2, no plkst. 16:00 līdz pat rīta gaismai. Ieeja – bez maksas!

Rīgas “Ezīšfesta” programma

“Ezīšfests” ir hipsterīgs pilsētas festivāls, kuru rīko bārs/kafē ”Ezītis miglā”, un šogad tiek svinēta festivāla piecgade. Tā moto ir “kronis vasarai”.

Šogad festivāla programma piedāvā daudzveidīgu mākslinieku klāstu uz 2 skatuvēm. Kā galvenos festivāla māksliniekus, ko noteikti jāredz, var minēt ”Dzelzs vilks”, ”Franco Franco”, ”Nova Koma”, ”Čipsis un Dullais”, ”Gapoljeri” un ,protams, liela intriga kā katru gadu – kurš gan būs slepenais mākslinieks.

Noslēpumu plīvurs kritīs īsi pirms pusnakts, taču no 1.00 naktī uz abām skatuvēm kāps dīdžeji, kuri parūpēsies, lai visi būtu kārtīgi izkustējušies deju ritmos.

Paralēli mūzikai būs iespējams gan laiski atpūsties šūpuļtīklos, gan skatīties latviešu īsfilmas Ezīša kinoteātrī, mācīties gleznošanas un krāsu jaukšanas pamatus krāsu meistardarbnīcā.

Tāpat pasākuma dienas daļā iespējams piedalīties loģiskās un kreatīvās domāšanas spēlē kopā ar ”Cietie Rieksti”, taču plkst. 19:00 visi aicināti izsmieties, baudot Rūdolfa Kugrēna stand-up stāvizrādi ”NēNuJā”.

Festivāla teritorijā būs iespēja piedalīties sapņu ķērāju un dabas materiālu ar upcycling elementiem kroņu meistarklasēs, ko vadīs ”TAPA” aktīvisti, kā arī izmēģināt līdzsvara spēkus ar ”SlacklineLV” meistariem vai iemūžināt aizejošās vasaras skaistākos mirkļus.

Aktīvajā zonā norisināsies dažnedažādas aktivitātes, piemēram, ”Lāčplēša” novusa turnīrs, būs iespējams uzspēlēt kērlingu vasarā, visas dienas un nakts garumā būs spēlējams lielformāta galda futbols, kurā figūriņu vietā ir dzīvi cilvēki, savukārt azartiskākie “festivālētāji” aicināti piedalīties ”KOSKENKORVAS” pongā, kas ir uzlabots beerpongs, jo alus vietā būs atspirdzinoši reibinošs kokteilis. Kā katru gadu izsalkušie varēs pierādīt savas spējas burgerēšanas sacensībās.

Kafejnīca ”Ezītis miglā” parūpēsies par enerģiju izsalkušajiem ar sulīgiem burgeriem un citiem labumiem, tai skaitā iepriecinās arī vegānus. Bārmeņi priecēs ne tikai ar žilbinošiem smaidiem, bet arī ar gardiem kokteiļiem un meistarstiķiem.

TOP komentāri

  • Inese
  • Gloria
    0 0 0

    Gloria

    Pilnībā piekrītu. Galīgs sviests. Kaut kāds haoss. Vismaz varēja kādu normālu grupu pasaukt. Cilvēki tirliņi. Velns parāvis, pat uz novusa galda nebija borskābes un viena lielā ripa bija pakāsta.. Ei nost. Ceru, ka vairs nekad neko tādu nenāksies piedzīvot.
  • Monta Grīnberga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl