Foto: Ogrē notikusi šā rudens jaudīgākā ballīte

1 komentārs
Foto: Ogrē notikusi šā rudens jaudīgākā ballīte
ANDREE JACK

Pagājušās nedēļas nogalē īpaši ”karsti” gājis Ogrē – tur iecienītajā bārā ”Rubīns” notikusi īpaši vētraina ballīte ar pazīstamo dīdžeju [Ex] da Bass pie pults.

”Šī bija fantastiska nedēļas nogale ar diviem lieliskiem pasākumiem. Vispirms liels paldies, Ogre – bāra ”Rubīns” jumts tika “nonests” diezgan pamatīgi,” Skaties.lv priecīgi stāsta [Ex] da Bass.

”Tāpat aizvadījām piedzīvojumiem bagātu nakti un superīgu ”Party Service On Tour 2020” Rīgas pasākumu klubā ”First Mir”, Andrejsalā! Visu cieņu gan abu klubu vadībai par laipno uzņemšanu, gan apmeklētājiem!” viņš turpina.

Šajā nedēļas nogalē paredzētais ballīšu tūres pasākums Ventspilī nenotiks.

”Diemžēl, ņemot vērā valdības samērā dīvainos lēmumus par dejošanas aizliegumu un citus apstākļus, tūres tusiņš tiks pārcelts, kad viss šis murgs būs beidzies vai tiks mīkstināti pulcēšanās aizliegumi.

Par Cēsu ballīti, kas paredzēta kā lielais noslēgums 24. oktobrī, kā arī, iespējams, par vienu papildpasākumu pašlaik informācijas nav. Skatīsimies, meklēsim iespējas. Sekojiet līdzi informācijai tūres sociālo tīklu lapās!” tā dīdžejs.