Foto: modes gardēži pulcējas šogad pirmajā Ziemassvētku ballītē Rīgā

Pievienot komentāru
Foto: modes gardēži pulcējas šogad pirmajā Ziemassvētku ballītē Rīgā
PUBLICITĀTES FOTO

25. oktobrī – divus mēnešus pirms Ziemassvētkiem – tematiskā burziņā bija pulcējušies pašmāju stilisti, modes dizaineri, influenceri, blogeri un skaistuma lietpratēji, lai kopīgi ieskandinātu skaisto svētku laiku un dalītos ar tuvāko sezonu kolekcijām un aktuālākajiem jaunumiem.

Apzinoties, ka svētku sezonas karstumā tiekam apbērti ar ielūgumiem, notikums seko notikumam, turklāt bieži vien steigas un dāvanu gādāšanas dēļ nav iespējams izbaudīt pasākumus pilnībā, aģentūra ”Polhem PR Latvia” iedibinājusi lielisku tradīciju – Ziemassvētkus svinēt vēl pirms lielās rosības.

Pasākuma apmeklētāju vidū bija sociālo tīklu slavenība Katerina Malgina, modes eksperts Jaroslavs Barišņikovs,uzņēmēja Santa Kola, stiliste Jūlija Zolberga, vlogere Beate Jonīte, TV seja Katerīna Korss, modes blogere Sofija Lukjanska un citi.

Viesi ne tikai mielojās ar gardām delikatesēm, baudīja dzirkstošo vīnu, aktuālus mūzikas ritmus, un svētku dekorācijas, bet arī jaunāko modes piedāvājumu – igauņu dizaineru zīmola ”Ivo Nikkolo”, ”Lindex” ”Winter Party”, pašmāju dizaineru zīmola ”Noname Atelier” kolekcijas un citus skaistuma pasaules labumus.