Foto: modes dāmas līksmo progresīva manikīra salona atklāšanas ballītē

Pievienot komentāru
Foto: modes dāmas līksmo progresīva manikīra salona atklāšanas ballītē
PUBLICITĀTES FOTO

16.maijā norisinājās manikīra un pedikīra studijas ”Ivanna Nails” atklāšana. Pasākumā bija iespējams apskatīt ne tikai jauno salonu, bet arī baudīt Latvijas zīmola ”No Name Atelier” modes skati un pavasara sezonas nagu laku kolekcijas prezentāciju.

Viesi sajūsminājās par modes skatē redzētajiem tērpiem, apskatīja jaunās salona telpas, aplūkoja pavasarim paredzēto nagu laku kolekciju un bija pārsteigti par salona jauninājumu – iespēju ne tikai iegādāties dažādus gardumus, bet arī kafiju līdzņemšanai.

Kā skaidro salona īpašniece, tas tāpēc, ka procedūras aizņem ilgu laiku un klienti bieži vien vēlas ko vairāk par atspirdzinošiem dzērieniem, kurus baudīt procedūru laikā.

Ballītes viesi uzzināja, ka pavasara/vasaras sezonā modē ir nagu lakas pasteļtoņos – vaniļas, pistāciju, melleņu, ļaujot iztēloties atpūtu pie jūras un saules uzkarsētas smiltis.

Lai gan gēllaka jau daudzus gadus neatstāj līdera pozīcijas, atklāšanas svētkos satiktie speciālisti iezīmē faktu, ka modē no jauna atgriežas pieaudzētie nagi.

Burziņā modes dāmas nodevās saviesīgām sarunām, apsprieda jaunākās modes tendences kopā ar stilistu Denisu Ševeļovu, baudīja šampanieti, vīnu un nesteidza pamest salona viesmīlīgas telpas.

Pasākumu apmeklēja dizainere Dace Krieviņa-Bahmane, modes eksperts un grāmatas ”STILS” līdzautors Deniss Ševeļovs, vadošās skaistumkopšanas blogeres un citi skaistuma pasaules cienītāji.