Foto: miljonāra Jūlija Krūmiņa ģimene vērienīgi nosvin “Turaidas kvartāla” piekto jubileju

Pievienot komentāru
Foto: miljonāra Jūlija Krūmiņa ģimene vērienīgi nosvin “Turaidas kvartāla” piekto jubileju
PUBLICITĀTES FOTO

Pagājušajā brīvdienās plašas svinības notikušas Dzintaros – tur tika svinēta miljonāra Jūlija Krūmiņa ģimenei piederošā apartamentu kompleksa ”Turaidas kvartāls” piecu gadu jubileja un vasaras atnākšanas ballīte, kurā uzņēmējs ieradās īpašā viesa statusā.

Par godu ”Turaidas kvartāls” piecu gadu jubilejai Krūmiņa meitas Sindija Frīdenberga un Maija Krieviņa un mazdēla sieva Ulla Krūmiņa bija noorganizējušas īpašu pasākumu bērniem.

”Uzzinot, ka mums Maija uztic organizēt svētkus 30. maijā Turaidas kvartālā, jutām satraukumu un saviļņojumu, jo atbildība tā bija milzīga un jutām arī uzticēšanos mums, kas nozīmēja ļoti daudz. Pasākuma plānošana notika organiski, jo ģimenē ir spēks un viens otru zinām, spējam izprast kaut ar acu skatienu,” stāsta Ulla Krūmiņa un Sindija Frīdenberga.

Pasākuma organizatores bija padomājušas, lai ikvienam būtu interesanti, tāpēc sanākušos priecēja lielāki un mazāki burbuļi, truši, iluzionisti, eksperimenti, papīru lidmašīnu veidošana, rokassprādzīšu un sejas apgleznošanas darbnīcas un citas aktivitātes. Par ēdināšanu rūpējās šefpavārs Elmārs Tannis ar savu komandu.

Kā akcentē rīkotājas, tika ievēroti arī koronavīrusa izplatības mazināšanai noteikti ierobežojumi: ”Lai viss būtu droši, bijām iezīmējušas 2 metru attālumus, mērījām temperatūru ikkatram, piedāvājām sejas maskas, kā arī atgādinājām par pašsajūtas svarīgumu, šķaudīšanu piedurknē, roku mazgāšanu un dezinficēšanas būtiskumu.”

”Šis ir pirmais pasākums, bet noteikti ne pēdējais, jo Krūmiņu ģimenei viesu un pašu labsajūta ir absolūta prioritāte,” saka Sindija.