Foto: madonieši lustējas trakulīgā ballītē

Pievienot komentāru
Foto: madonieši lustējas trakulīgā ballītē
MĀRIS ŠĻIVKA

Pagājušajās brīvdienās vētraina lustēšanās notikusi Madonas populārajā izklaides vietā – naktsklubā ”Barbados”. Sestdienas vakarā tur piedzīvots Latvijas skaļāko ballīšu tūres trešais burziņš.

”Madonas pasākums bija līdz šim apmeklētākais šī gada tūrē. Nu jau esam pamatīgi ieskrējušies! Prieks, ka mūs gaida un novērtē,” Skaties.lv stāsta klubu tūres ”Party Service On Tour” vaininieks [Ex] da Bass.

Foto no tūres pasākuma Valmierā baudi šeit!

Ballētājus sagaida vēl deviņi klubu tūres pasākumi, nākamais gaidāms jau šajās brīvdienās – 22. februārī grandioza ballīte gaidāma Liepājas klubā ”Fontaine Palace”.

”Liepāja ir pilsēta, kurā mums parasti iet visjautrāk un apmeklētāju ir visvairāk. Esam ceļā pretim jaunam rekordam!” iedvesmots ir dīdžejs.

Kā ierasts, ballītē skanēs Eiropā pieprasītākie hiti un to remiksi, acis priecēs tikai šai ballītei radīts kluba dizains, izmantojot stilīgas un vēl neredzētas luminiscējošas dekorācijas, gaidāmi papildus specefekti un citi labumi.

Pasākuma īpašie viesi – atraktīvās mūziķu trio ”3Live Project” jeb dīdžeja, perkusionista un trompetista saspēles šovs. Vakaru ievadīs un noslēgs dīdžejs Alvis Still.