Foto: Liepājā notikusi iespaidīga ballīte

0 Komentāru
Foto: Liepājā notikusi iespaidīga ballīte
PUBLICITĀTES FOTO

Pagājušajās brīvdienās īpaši jaudīga ballīte piedzīvota vēju pilsētā Liepājā – klubā ”Fontaine Palace” norisinājies klubu tūres ”Party Service On Tour 2020” kārtējais pasākums.

””Party Service On Tour 2020” Liepājas pasākums bija vienkārši lielisks, lai gan jāatzīst, ka pirms tā sākuma biju nobažījies, vai cilvēki maz gribēs doties kaut kur ārpus mājas.

Laikapstākļi gribēja ieviest savas korekcijas pasākuma veiksmīgai norisei, bet tas tiem neizdevās: ja pa ceļam uz Liepāju pūta spēcīgs vējš, lija, sniga, no gaisa krita krusa, tad Liepājā vētra jau bija mitējusies,” Skaties.lv stāsta ballīšu tūres vaininieks [Ex] da Bass.

Kā uzsver dīdžejs, ballīte Liepājā bijis šā gada tūres pagaidām jaudīgākais un apmeklētākais pasākums.

”Liels paldies manai lieliskajai komandai par darbu un profesionalitāti, bet īpašs paldies liepājniekiem un viesiem no citām pilsētām! Esot uz skatuves, sajutos kā lielā festivālā, uzstājoties galvenā viesa statusā. Tas bija super!” tā ballīšu meistars.

Šajā brīvdienās, 29. februārī, klubu tūres pasākums gaidāms Saldus jaunajā klubā ”Hot Club.” [Ex] da Bass aicina to nelaist garām, jo šāda ballīte iespējama tikai reizi četros gados.

”Šis būs šī gada 16 pasākumu tūres godpilnais sestais pasākums. Ar ko tas būs īpašs? Pirmkārt, 29. februāris ir reizi četros gados. Otrkārt, būsim pavisam jaunā klubā.

Treškārt, šoreiz būs uzreiz trīs īpašie viesi, proti, nakts kulminācijā es uzstāšos kopā ar perkusionistu, bet īsi pirms mūsu šova ar koncertu, izpildot EHR hitu kaverversijas, uzstāsies Latvijā zināmi muzikālo šovu dalībnieki Aivo Oskis un Alise Haijima.

Būs arī tikai šai ballītei radīts kluba dizains, izmantojot speciālas dekorācijas – jaudīgi skatuves šova, kā arī LED specefekti, kā arī būs iespēja tikt pie ekskluzīvām dāvanām ar tūres logo” stāsta dīdžejs [Ex] da Bass.
0 Komentāru