Foto: Latvijas stila ikonas novērtē, kādam jābūt patiesi mūsdienīgam vīrietim

3 komentāri
Foto: Latvijas stila ikonas novērtē, kādam jābūt patiesi mūsdienīgam vīrietim
MIKS UŽANS

Trešdien, 30. septembrī, pašmāju modīgākie ļaudis pulcējās uz stilistes un modeles Sintijas Selickas-Užanes radīto modes šovu. Tajā mūsdienu inovatīvās tehnoloģijas pārliecinoši tika kombinētas ar Latvijas jauno modes mākslinieku tērpiem, pierādot, ka viedierīces kļuvušas par vienu no moderna vīrieša tēla pamatelementiem.

Unikālā modes šovā plašākai publikai pirmo reizi tika prezentētas jaunākās starptautiski izziņotās tehnoloģiju uzņēmuma ”Huawei” nēsājamās ierīces – viedpulksteņi un bezvadu austiņas, kas Latvijas veikalos nonāks tikai oktobra sākumā.

Pasākuma norisi baudīja un modes un tehnoloģiju sinerģiju iepazina tādas pašmāju slavenības kā aktrise un modele Ieva Florence-Vīksne, modes žurnālistes Una Ulme un Līga Zemture, TV personības Lelde Ceriņa un Ligita Mieze, kā arī daudzi citi modes un tehnoloģiju cienītāji. Īpašā klaviermūzikas un DJ saspēles pavadījumā nepiespiestā atmosfērā jaunajā pasākumu telpā modes šovu vadīja šarmantais Aivis Ceriņš.

”Uz ielām vēroju, ka Latvijā cilvēkiem patīk izvēlēties vienveidīgu, pelēku apģērbu. Milānā, Parīzē, Londonā vai jebkurā citā modes galvaspilsētā gan sievietes, gan vīrieši ģērbjas drosmīgāk – pilsēta izstaro enerģiju!

Ar šo modes skati gribu rosināt vīriešus arī Latvijā būt spilgtākiem un eksperimentēt, savā garderobē apvienojot ērto un funkcionālo ar drosmīgo. Mūsdienu tehnoloģijas ir kļuvušas gan par neaizstājamu palīgu ikdienā, gan par vienu no moderna vīrieša tēla pamatelementiem, tāpēc šovā kombinēju jaunākos ”Huawei” ”gadžetus” ar drosmīgo Latvijas modes mākslinieku radītajiem tērpiem,” ar modes skates ideju dalās Sintija Selicka-Užane.

Lai iezīmētu, kā mūsdienīgam vīrietim lieliski izskatīties jebkurā dzīves situācijā, modes šovā redzamie stilistes izraudzītie apģērbu salikumi iemiesoja četras dabas stihijas – zemi, gaisu, ūdeni un uguni, atspoguļojot arī šā brīža dinamisko dzīvesstilu no ikdienas un atpūtas līdz darbam, biznesam un sportiskām aktivitātēm.

Jaunais ”Huawei Watch GT 2 Pro” viedpulkstenis Latvijas veikalu plauktos nonāks 5. oktobrī, bet jau šobrīd tas pieejams iepriekšējai pasūtīšanai. Savukārt ”Huawei FreeBuds Pro” bezvadu austiņas ar aktīvo trokšņu slāpēšanas tehnoloģiju būs pieejamas veikalos no 19. oktobra.