Foto: Latvijas smalkās aprindas svin šika bāra-restorāna atklāšanu

1 komentārs
Foto: Latvijas smalkās aprindas svin šika bāra-restorāna atklāšanu
Publicitātes foto

Pagājušajā nedēļā īpaši smalka ballīte notikusi pieczvaigžņu viesnīcā “Grand Hotel Kempinski Riga”, kur ar slavenu un ietekmīgu ļaužu klātbūtni tika atklāts bārs-restorāns “Stage 22”.

Atklāšanas pasākums pulcēja virkni sabiedrībā zināmu ļaužu. Viesu vidū bija basketbolista Kristapa Porziņģa brālis Jānis Porziņģis ar līgavu Gabrielu Neriju, bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers ar sievu Ligitu, modes un stila eksperte Maija Silova, šefpavārs Mārtiņš Rītiņš, aktrise un rotu dizainere Agnese Zeltiņa, basketbola funkcionārs Edgars Šneps, Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs, “airBaltic” prezidents Martins Gauss un citi slaveni un ietekmīgi ļaudis.

Vakara vadītāju lomās iejutās TV personība Dagmāra Legante un aktieris Rihards Lepers.

Pasākuma viesi, baudot smalkus dzērienus un izmeklētus ēdienus, nodevās saviesīgām sarunām.

Tāpat ballītes apmeklētājiem pirmajiem bija iespēja novērtēt leģendārā itāļu paparaci Marčello Džepeti fotoizstādi “Dolce Vita”, kas apskatei būs pieejama līdz 7. jūlijam.

Jaunā bāra koncepcija paredz apmeklētājiem piedāvāt plašu klasisko un autorkokteiļu izvēli, kā arī jūras produktus un ziemeļvalstu virtuves ēdienus, kas pagatavoti no vietējiem sezonas produktiem.

1 komentārs