1 komentārs
FOTO: Latvijas populārās dāmas svin īpaši sievietēm radītas rokasgrāmatas izdošanu
Publicitātes foto

28. jūnija pievakarē tirdzniecības centrā ”Spice” pulcējās dāmu bariņš, lai novērtētu kādu vietējās autores īpaši sievietēm sarakstītu grāmatu –  Gundegas Bičevskas ”Dimanti tavā pagalmā”. Skanot lieliskai mūzikai, kompānija ļāvās sirsnīgām svinībām un sarunām ar pašu rakstnieci.

Grāmatas mērķis ir sniegt iedvesmu sievišķīgai pašapziņai, sevis pilnveidošanai un dzīves svinēšanai. ”Dimanti tavā pagalmā” ir kā ceļvedis uz meiteņu labākajiem draugiem – dimantiem – , kas ir apslēpti mūsu pašu pagalmā.

Novērtēt iedvesmojošo rokasgrāmatu bija ieradušās arī pazīstamas sievietes no modes un biznesa sfērām. Par vakara muzikālo noformējumu rūpējās ”Astro`n`out”.

Foto: grāmatas atvēršanas svētki

Grāmatas autore Gundega Bičevska iepriekš darbojusies medijos un bijusi populāru sieviešu žurnālu redaktore.

”Strādājot sieviešu žurnālos, esmu apguvusi unikālas zināšanas, kas ir ne tikai praktiski noderīgas, bet arī iedvesmojošas.

Grāmatā dalos savu zināšanu esencē, kas, tiekoties ar jomas ekspertiem, uzkrāta daudzu gadu garumā. Grāmatas tēmas ir apkopotas atbilstoši sezonas aktualitātēm, jo katram gadalaikam piemīt sava unikalitāte.

Pavasarī domājam par to, kā atgūt formu, bet ziemā meklējam idejas dāvanām. Vasarā ļaujamies dzīves plūdumam, bet rudenī kaļam ambiciozus nākotnes plānus.

Grāmata caur praktiskiem padomiem, manām slejām un noskaņu fotogrāfijām ļauj izdzīvot visu gadalaiku burvību un mudina sievieti novērtēt tās vērtības, kas viņai ir pieejamas jau šobrīd,” stāsta Gundega.

”Dimanti tavā pagalmā” jau pozitīvi novērtējušas sabiedrībā populāras dāmas. ”Grāmata uzrunā jau ar pirmajām rindām!

Patīkami, ka pārdomas par sevis izziņu mijas ar sievišķīgiem padomiem, līdzot atrast prieka avotus šai trauksmainajā, informācijas piesātinātajā laikā. Mani nekas neiedvesmo tik ļoti kā sevi izzinājuša cilvēka personīgā pieredze, ar ko autore grāmatā dāsni dalās. Iesaku!” to slavē TV dīva Jana Duļevska.

”Dimanti tavā pagalmā” jau pieejama grāmatnīcās visā Latvijā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl