7 komentāri
FOTO: ”karstākā” deju nakts Ogrē: vietējais ”Ezītis Miglā” svin dzimšanas dienu
Publicitātes foto

Piektdienas, 31. marta, vakarā Ogres ”Ezītis Miglā” svinēja savu pirmo pusgadu. Par godu lielajam notikumam tika sarīkots kārtīgs deju vakars, kas pulcēja teju visus pilsētas ballīšu zvērus un neskaitāmus viesus.

Krodziņš Ogrē parādījās pašās septembra beigās, bet nu jau iekarojis daudzu ogrēniešu sirdis ar savu mājīgo atmosfēru un gardajiem ēdieniem, kas brīvdienās pieejami līdz pat trijiem naktī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Visi saistītie raksti

Pasākums sākās ar grupas ”The Watergents” uzstāšanos. Kā novēroja Skaties.lv. grupas uzstāšanās tiešām izdevās, jo sanākušie gan labprāt griezās dejā, gan dziedāja līdzi.

Tikmēr rīdzinieki līksmo ”Sviesta ballē”! Skaties bildes te!

Foto

Ap vienpadsmitiem stafeti pārņēma dīdžeju apvienība ”S-Party”. Ap pusnakti krodziņš jau bija pilns ar jautriem un aktīviem cilvēkiem. Dzīvība kūsāja, cilvēki laidās jautrās dejās un nereti dziedāja līdzi dīdžeju atskaņotajiem gabaliem.

Kristīne, kura “Ogres Ezītī” ir diezgan bieža viešņa, Skaties.lv akcentēja, ka no sirds priecājas, ka Ogrē ir šāds krodziņš. Viņa uzskata, ka pilsēta jau sen bija pelnījusi šādu vietu, kur gan var paēst, gan papriecāties ar draugiem, gan padejot brīvdienās.

Savukārt Skaties.lv uzrunātais Māris bija patīkami pārsteigts par grupu ”The Watergents”, kurus dzirdēja pirmo reizi. Lai gan grupā ir tikai divi puiši, viņiem esot riktīgi izdevies iekustināt publiku.

Apskati arī bildes no atklāšanas pasākuma! Meklē šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl