FOTO! Karstākā ballīte Rīgā: Virga, Šomase un citas zvaigznes atklāj vasaru drifta festivālā

3 komentāri
FOTO! Karstākā ballīte Rīgā: Virga, Šomase un citas zvaigznes atklāj vasaru drifta festivālā
Jānis Ogle

Iespējams, karstākā un vasarīgākā ballīte Rīgā pagājušajā nedēļas nogalē notika ”Drifta hallē” Mūkusalas ielā. Svinot kvadriciklu āra trases atklāšanu, bija sarīkots īsts festivāls, kurā rokzvaigznes cienīgu šovu sniedza Ainars Virga, bet jautrus dančus smiltīs līdz pat rītam grieza pašmāju slavenības.

Kā Skaties.lv atklāja vairāki pasākuma viesi, saņemot uzaicinājumu uz kvadriciklu trases atklāšanu tepat Rīgā, Mūkusalas ielā 49, viņi nav varējuši ne iedomāties, ka tiks aizvesti uz īstu vasaras festivālu Rīgas viducī.

Iekšpagalmā aiz drifta halles bija izveidota smilšu pludmale, kurā danči pret rītu jau tika griezti basām kājām. Uz skatuves ”spridzināja” ”Līvu” leģenda Ainars Virga, bet pēc tam par lielisku deju mūziku gādāja Roberts Gobziņš.

Foto: ieskats ballītē

Svinot vienu no pirmajām siltajām naktīm šopavasar, turpat zem klajas debess līdz pat rīta gaismai tika cepts šašliks un jaukti kokteiļi.

Ballītē atpūtās arī pašmāju populārie ļaudis, tostarp, dziedātājas Liene Šomase un Jenny May, skaistuma karaliene Kristīne Djadenko un pašmāju skaistumu konkursu laureāti.

Viesi labprāt izmantoja iespēju iemēģināt arī drifta priekus, sarīkojot pat mazas sacensības.

Lai gan sākotnēji pasākumu bija plānots slēgt ap pusnakti, izvērtējot viesu sajūsmu, organizatori izlēma turpināt ballīti līdz rīta gaismai, radot neviltotu sajūsmu viesu vidū.

Kā Skaties.lv atzina viesi, burziņš ”Drifta hallē” bijusi fantastiska iespēja, kā atklāt vasaru, aizbēgot no pilsētas burzmas, un baudīt festivāla cienīgu atmosfēru tepat Rīgas viducī.

3 komentāri