Foto: kā ļaudis lustējas Latvijas labākajos klubos. Izziņota skaļāko ballīšu tūre

0 Komentāru
Foto: kā ļaudis lustējas Latvijas labākajos klubos. Izziņota skaļāko ballīšu tūre
MĀRCIS GAUJENIETIS

Janvāra nogalē ar ballīti Siguldas klubā ”Kaķis” tiks atklāta 2020. gada ”Party Service” klubu tūre ar labi zināmo Latvijas dīdžeju [Ex] da Bass priekšgalā. Līdz maija vidum ballīšu meistars ar savu komandu viesosies vismaz 15 Latvijas pilsētu atzītākajās izklaides vietās.

”Party Service On Tour 2020” lielā atklāšana notiks 25. janvārī Siguldas klubā ”Kaķis”, un tai sekos pasākumi Siguldā, Jelgavā, Valmierā, Madonā, Liepājā, Saldū, Jūrmalā, Jēkabpilī, Rīgā, Alūksnē, Ogrē, Ventspilī, Tukumā, Kuldīgā, Cēsīs, un tas, iespējams, vēl nav viss.

Jau tradicionāli klubu tūres pasākumos apmeklētājus priecēs Eiropā atzītākie hiti un to remiksi, stilīgas dekorācijas, LED un skatuves specefekti, konkursi, kā arī noderīgas dāvanas no tūres labvēļiem.

Tūres pasākumos kopā ar [Ex] da Bass uzstāsies dīdžejs Alvis Still, kā arī kolorīti viesi: perkusionists Einārs Latiševs un trompetists Normunds Piesis no ”3Live Project”, saksofonists Roberts Martinovskis, vijolniece Katy Tindemark, kā arī video projekciju virtuozs vīdžejs Kosmoss.

Galerijās novērtē pērnā gada iespaidīgās ballītes!

0 Komentāru