Foto: kā ļaudis līksmo Latvijas labākajos klubos. Izsludināta skaļāko ballīšu tūre 

0 Komentāru
Foto: kā ļaudis līksmo Latvijas labākajos klubos. Izsludināta skaļāko ballīšu tūre 
PUBLICITĀTES FOTO

Sestdien, 12. janvārī, ar ballīti Siguldas klubā ”Kaķis” tiks atklāta 2019. gada ”Party Service” klubu tūre ar labi zināmo Latvijas dīdžeju [Ex] da Bass priekšgalā. Šogad ballīšu tūre solās būt vēl skaļāka un apjomīgāka.

Kā Skaties.lv uzsver dīdžejs un producents [Ex] da Bass, viņa rīkotā klubu tūre pēdējos gados kļuvusi par apmeklētāko pasākumu sēriju valstī.

”2012. gadā tie bija 11, 2013. gadā – 18, 2014. un 2016. gadā – ekskluzīvi 10 pasākumi, 2017. gadā – 11 ballītes, bet 2018. gadā – 14 skaļi tusiņi,” ar statistisku palepojas dīdžejs.

Jau no 12. janvāra [Ex] da Bass piedāvās vēl skaļāku un apjomīgāku tūri ar Eiropā pieprasītāko mūziku, jaunām dekorācijām, mākslinieku šoviem, specefektiem, kā arī noderīgām un tikai šajos pasākumos iegūstamām dāvanām ar tūres simboliku.

Latvijas skaļāko ballīšu tūrē kopā ar dīdžeju [Ex] da Bass dosies dīdžejs Alvis Still, trompetists Normunds Piesis, perkusionists Einārs Latiševs, saksofonists Sergey Boytsov un vijolniece Katy Tindemark.

Ballīšu zvērus priecēs arī atraktīvā mūziķu trio ”3Live Project” šovs, kā arī vīdžejs Kosmoss, kurš radīs iespaidīgu video projekciju šovu.

Posies ”Party Service On Tour 2019”!

Pagaidām apstiprinātas šādas pilsētas: “Party Service On Tour” tiks atklāta 12. janvārī Siguldā, 9. februārī ballīšu tūre piestās Valmierā, 16. februārī – Madonā, 22. februārī –Liepājā, 9. martā – Saldū, 16. martā – Jelgavā, 23.martā – Jēkabpilī, 29. martā – Rīgā, 13. aprīlī – Ventspilī un 20. aprīlī – Tukumā.

0 Komentāru